Кладионица

  1. Jaooo nemoj spominjati Verder ahahhahah ladno drug čekao njega za 100 evrića i popuši gandžu ... jbg, pa švabe su to

  2. Па нормално да си њега пустио да бира, кад си ти плашљиви пичић лолололо

  3. hahahaha, mada pička nisam jedino kad je kladža u pitanju, jer više volim da igram neke teže igre, ali za ostalo sam pička debela to stoji.

  4. Ćale loše prepisao i umesto da valensija daje minimum jedan gol u prvom on stavio 2 što je i došlo tako da čekamo 3000. Ja ću sad otići da branim i odigrati od 0 do 2 za 400 kiniti

  5. Pavlyuchenkova Anastasia - Suarez-Navarro Carla
    Pavljučenkova osvaja bar jedan set 1.55

    H2H je 4-0 za Ruskinju. Samo jednom su igrale na zemlji i samo tada ova muškobanjasta teniserka je uspjela da dođe do seta, i to na nekom turniru ITF dakle nižeg ranga, davne 2008. Poslije toga Ruskinja 3 puta ubjedljiva 2-0 dobija, istini za volju, na hardu.

    I jednu i drugu očekuju nepremostive prepreke na samom početku mastersa u Madridu, može biti da će im ovo finale biti utjeha, ali i opravdanje (umor) za loš rezultat na mastersu. Teško da će proći Azarenku i Stosur u prvom kolu.

    Finale nezahvalno prognozirati, ali...
    Ne znam da li ću ovo i igrati, jer online nemam ovu ponudu.

    Puno sigurnije bi bilo igrati sljedeće:

    Haas-Dodig, 1 1,40 super tip ponuda/ top ponuda
    Haas kao naturalizovani Nijemac ima velike šanse da uđe u finale, iako je Dodig u naletu napravio više iznenađenja.
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    Goerges Jovanovski,1 1,45
    Naša Bojana je u nizu od 7 poraza... Posljednju pobjedu ima u januaru, na AO.

    Ima još malih kvotica
    Ferrer-Seppi, 1 1,15
    Errani-Urszula Radwanska, 1 1,15

    Prijedlozi poredani od manje sigurnih ka najsigurnijim. LOL

    Svaka čast međede :)

  6. Hvala, poklon za praznike od mene :)
    Taj tenis je bio oko 4 kvota :)

  7. Slobodno kači svoje analize, da znam sledeći put više da uplatim :)

  8. Звезда 85:51, +34 лололо БРАВО ЗВЕЗДО!

  9. Kockari, sutra ne rade kladionice. Tako, ako ste planirali da igrate neke tekme sutra, uplatite večeras.

    Probaću dvojku na Memfis protiv Oklahome, kvota oko 2.5
    Igraju sutra u 7.

  10. Ja msm da ce neke raditi jer u mozzartu i maxbetu nisu jos izbacili kvote za to?
    Uzece Memfis prvu tekmu!

  11. Nisu ni kod nas izbacili u kladionicama, nego ovu kvotu nađoh na netu.
    http://www.rezultati.com/utakmica/CKkKAUVh/#detalji-utakmice

    EDIT: Ipak ima i u kladionicama. Kvota 2.35

  12. Koja crna Mega Vizura ljudi, pa njima se igra zasniva na nerezonskim sutevima i napadima u fazonu ''dajte bobiju pa sta uradi''..i bacanju kamenica sa trojke....a ova Sloboda je najgrdja ekipa u ligi, cist primer dali 16 poena u drugom poluvremenu Zvezdi, ekipi kojoj duva promaja u odbrani.

  13. Meridian radi svim praznicima, paćenici :)

  14. Iako sam dosta popadao, jako mi se sviđa ovaj tiket. Vraćam se u formu, blizu sam:P

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1009-2531173-1080

  15. Ja dobio na 20din 1450. Minus 400din koje sam stavio na odbranu

  16. Koje su ove kladionice govnad, Parma Atalanta x bio 1,7 kvota, narod masovno navukli a Parma vodi 2:0. Mene su znale tako zajebat ali danas nisu odigro sam keca.

  17. Kako Juve mekano dolazi iz iksa nekoliko tekmi..

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.