Кладионица

  1. Pa i francuzi ti došli, a ova prva tekma valjda prekunita šta ja znam.
    Svaka čast!

  2. Ma jeste prekinuta ... evo svadjam se sa navijačima i fanovima Kilmarnocka na njihovoj fejs stranici ololo

  3. Dobro opet imaš 8500din. I što kaže Sale svak ti dala bar po 3 puta

  4. Odigrah X-X i Liverpul i Junajted. Još uvek ne mogu da dodjem sebi. Jeb'o mater, poslednjih 5-6 tiketa padam tako sirotinjski, da je to već bolno, ne samo psihički, već se fizički manifestuje.

  5. Ne daj se brate, Chaveze!

    Bliži se kraj mnogim ligama i sad će biti mućkanja u vezi borbe za opstanak itd.
    Evo naprimer ja sam bio ubedjen da će Vigan pobediti West B. u gostima, s obzirom da se bori za opstanak i ima šanse da se izvuče.
    Sledeće kolo igraju protiv Svonsija (kome isto nije važan meč kao west b., ali su oni malo zajebaniji) i velike su španse da i ta utakmica dodje, ali pederi će spustiti kvotu 100%.

  6. Чавез, погледај задњих пар страница..и ја сам падао по једну утакмицу и то у последњим минутама..јако болно.

    А уплаћивао по хиљаду динџи у просеку, јебено брате. Као да сам проклет.

    Мада, и кад сам уплаћивао по 100 дин а правио веће квоте опет сам падао на једну. Баш сам се разочарао.

  7. svi italijani danas kec a? tole namestijo!

  8. Evo naprimer ja sam bio ubedjen da će Vigan pobediti West B. u gostima, s obzirom da se bori za opstanak i ima šanse da se izvuče.

    Ja sam lepe pare dobio baš zbog ove tekme, igrao iz X-2

  9. Ostaje Njukasl u ligi breee :D

    Sutra dosta tenisa, mora biti nekog poklona, MORA.

  10. Ajde dzanki kazi za tenis

  11. pa cekam da izadju kvote...srecan rodjendan sabane inace lolo

  12. Hvala sabancino olololo
    Aj se dogovorimo zaparate, dobio neku kintu..

  13. ITALIJANI SVI KECA IGRAJTE"!!!!!

  14. ITALIJANI SVI KECA IGRAJTE"!!!!!

    Tooooo Makarone mađijo, ja odigro i sacam bogat!!12

    Medvjediću javi se, Madrid počinje za koji minut, zašto nas kuliraš decxko? :)

  15. aj ja da probam da skinem ovo

    Lopez - GimenoTraver 1 2.10
    Isner - GarciaLopez 2 2.30
    Dulgheru - Sharapova +16.5 gemova 1.70

  16. Ne pratim ovaj fudbal nesto specijalno, al ovo bi trebalo da dodje..

    Shelbourne - Bray 1 2.20

  17. Lopez - GimenoTraver 1 2.10
    Isner - GarciaLopez 2 2.30

    Dzankaro, je l' ovo plod analize, praćenja, osećaj?

  18. Pracenja. Nemoj se zaletati nikako, nije za jak ulog :) A Dulgheru prosla lagano.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.