Кладионица

  1. Šta igrati od basketa večeras?

  2. Pukose oba, torima izvini ako si ispratio :D eto cisto potvrdih ono moje da se ne treba kladiti kad su 2 tenisera iz iste zemlje. stela. Sutra igrati, kao po obicaju, protiv Troickog. Objasnice mu ovaj par stvari.

  3. Medvjediću javi se, Madrid počinje za koji minut, zašto nas kuliraš decxko? :)

    Nisam decxko...

  4. Ja samo da vam se javim. Sutra da zaradimo neke pare, nemamo jos mnogo vremena sa dobrom ponudom.

  5. @Gazi
    Namesteno da primam obavestenja na fejsu, tako da cim izbacite znacu...Svi protiv kladionica, da im uzmemo i poslednji dinar :D

  6. Sutra

    Vigan-Svonsi ppX
    Šiti-VBA g1+
    Roma-Kjevo 1 i 2-3

    Kvota 8.32

  7. Nisam decxko...

    Znam da nisi, nego si iskulirala današnju ponudu ;)

  8. Nisam ni ulazila na Vukajliju...
    A imate i Džankija za tenis, on je redovan, a ja sam samo u prolazu :)

  9. Ma Džankara udara u meso, sa kvotama, tu je potrebna ženska ruka :)

  10. Šta igrati od basketa večeras?

    Pikaj 3 na 3, to je optimalno.

  11. Imaju neki singapurcani u pola 2 , za cuku vremena.
    Ovi sto su poslednji imaju u 11 tekmi 0 bodova i gol razliku 2:28.
    Cenim da je su to neki biznismeni koji pauzu za rucak u dvokratnom radnom vremenu koriste da odigraju partiju fuce.
    Doduse, igraju sa ovima sto su predposlednji,al su ih u proslom susretu tukli 3:0 u gostima.
    Kvota na keca je 1.45 , sto mi je realno malo,a da stavim na najsigurniji tiket, ocu boli me kurac da mi tu bleje neki kosooki cigani.

    Odigrao sam za 500 dingera sigurnu pobedu domacina, kvota je 2.4, pa i ako pukne, nije mi zao.

  12. Da ne bude da samo stavljam dobitne tikete, ja juče u žurbi odigrao Sanderlend 2 i Hetafe X-2 mada ja ne bih ni igrao neko ortak uporan da odigramo nešto.

  13. Prodjose singapurcani, tako da moze fino da se igra u nastavku dana.

    Jedan kosarkaski dublic:

    Zadar 2
    Efes 1

    Mada imam osecaj da ce da me obori Zadar. Al boli me patka, tukli su ih pre metar dana 35 razlike, valjda nece danas da puknu

  14. E vešeras igramo protiv musavih? šta mislite koliki će biti hendikep na nas? Da odigram sing za malo bolje pare da ćemo trpati komšinicu

  15. Sutra. Nemoj nas komso brukati, mi bar znamo datume nasih tekmi bez da konsultujemo sajt lige :D

    EDIT: Kvota na Partizan je 1.3 - 1.4 dok je hendikep 6-7 poena.
    Za tu kvotu se ne isplati stavljati na tiket.

  16. A jebi ga, nisam navikao da pratim domaće prvenstvo pošto se zna ko ga osvaja lolo

  17. http://oi39.tinypic.com/30tt92d.jpg
    Evo odigrasmo jaran i ja na kafi pa ko hoće nek' pokupi šta hoće.

    Kvota 38.57

  18. Lepe pare se uzimaju na ovom hokeju, imao sam tiket za juče i danas, još Ruse i Kanađane čekam za 3500

  19. S obzirom da dublic fino ide, a i neki tenis koji sam odigrao , odigracu veceras single

    Vigan - Labudjani GG3+.

  20. Mito da li znaš da je maloletnima zabranjeno kockanje te da je ujedno i kažnjivo kako za tebe tako za kladionicu? Vidi ti njega, lepe pare se uzimaju na hokej...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.