Кладионица

  1. Ја ово налупао за пар минута, без да гледам табеле или коме шта треба.

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-3231303-1081

    едит: само једну сам погодио лололо

  2. Boxer faktički ja i ne igram kladionicu, dam kevi papirić i ona uplati,takođe i podiže pare
    Meni ide 70% dobitka,njoj 30%, pošteno :D

  3. Шта је бре ок, рођена кева подржава малолетног сина да се коцка и још му узима 30% лололо

  4. Pa pazi,ona ostala bez posla, tako da joj je to trenutno jedini izvor prihoda, a i meni,jer pare od mojih ne uzimam,ni za trošak

  5. Шта је бре ок, рођена кева подржава малолетног сина да се коцка и још му узима 30% лололо

    hahahahahah +1

  6. Па жао ми је да то чујем, али опет колико ти често излазиш да би живели од тога, свеједно не подржавам да кева шаље малолетног сина на коцку, моји другови су рецимо за распуст радили на грађевини..можда сам ја затуцан, јебем ли га, али тако размишљам.

  7. Slažem se sa tobom,i ja sam preko leta radio na bazenu, nosio gajbe i to.
    Ali ako već može ovako da se zaradi,a može,što da ne

  8. Ако си довољно стабилан да се не навучеш, а стално узимаш кинту, онда ок.

  9. Mislim da jesam, ne igram svaki dan,recimo 3-4 tiketa nedeljno igram,mislim da to nije previše

  10. Mito ja se zajebavam, meni moji ništa ne kažu za kladžu a skoro uvek šaljem ćaleta kome ne dam ni 5% lolo

  11. Hahahah,pa jebiga,bar neku zaradu imam

  12. да л' да бијем овог ђовака уживо, 1.4 квота?

  13. СВЕ ПАРЕ НА ДОРТМУНД У ФИНАЛУ ЛИЗЕ ШАМПИЊОНА!

  14. http://www.flashscore.com/match/p69udsk0/#match-summary
    ХАХАХАХА, ЈОК БРЕ, ЕНГЛЕЗИ НЕ НАМЕШТАЈУ!

  15. Gazimudo
    Prodjose singapurcani, tako da moze fino da se igra u nastavku dana.

    Jedan kosarkaski dublic:

    Zadar 2
    Efes 1

    S obzirom da dublic fino ide, a i neki tenis koji sam odigrao , odigracu veceras single

    Vigan - Labudjani GG3+.

    Izjebao me tenis, glupa Ana je morala da osuri,al sam sasvim zadovoljan danasnjim danom. Zhajk ue, Zhajk za

  16. Pare na Memfis i Indianu!

  17. Može li Troicki da skupi muda danas da dobije Nišikorija?
    3.15 kvota, milina,samo da ga dobije

  18. Ne može. Kosooki dobija, nažalost.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.