Кладионица

  1. Troicki da dobije Nisikorija? BUahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahhahahahahaahhaahhaahhahhahahahahahahaah

  2. Mislim da je doslo vreme da Vojvodina uzme Kup. Deluje mi da je montirano da ga uzmu... Sad je samo pitanje da li u 90 minuta ili ce biti produzetaka i eventualno penala.

  3. Juce sam vido sliku na fb, neki funkcioner vose objavio:
    Zvezda prva, Partizan drugi, Vosa uzima kup, a njega su im dali da bi cutali za ovo oko namestanja u ligi.
    E sad, ne znam zasto je to objavio na fejsbucima ,al eto..

  4. E da Gazi, juce mi kod druga na slavi isto kaze jedan drugar da je neki lik to napisao jos u Februaru, ali da su sad svi masovno poceli da seruju taj njegov status. Ja nisam video to...

  5. 13402 TOP/Kerber A. - Kuznetsova S. 08.05.2013 15:00 1 1.60
    1326 Nishikori K. - Troicki V. 08.05.2013 12:15 1 1.30
    1329 Tsonga J.W. - Haase R. 08.05.2013 16:30 1 1.15
    1331 Wawrinka S. - Giraldo S. 08.05.2013 18:15 1 1.15
    1332 Ferrer D. - Istomin D. 08.05.2013 20:00 1 1.05
    1335 Azarenka V. - Makarova E. 08.05.2013 12:00 1 1.10

    Ukupni koef.: 3.18

    Može biti da prođe.

  6. 1329 Tsonga J.W. - Haase R. 08.05.2013 16:30 1 1.15

    Men rekoše he Hase moguće iznenađenje jer dobro igra na šljaci, a da je Conga više za brze podloge.

  7. To je to, 19. Februar. Sad je samo pitanje da to nije neki imbecil koji se tripuje...

  8. Ovo je većinom tačno,ali ovo da bi Vojvodina uzela duplu krunu,u to ne mogu da poverujem

  9. Vojvodina ne moze da uzme titulu zato sto ima saradnju sa 4,5 timova iz super lige gde gubi bodove. A sto se tice duela sa Partizanom i Zvezdom, mogla bi da pobedi, sto je nekoliko puta i dokazala.. Prala je zvezdu sa 3:0, Partizan sa 2:0.. i u gostima i kuci..

  10. Men rekoše he Hase moguće iznenađenje

    Ja ga ovdje ne vidim.

    Iako to stoji da:

    dobro igra na šljaci

    Istina je i da je:

    Conga više za brze podloge.

    Ali, jedan TOP 10 igrač jednostavno mora da igra dobro na svim podlogama... Posebno sa ovakvim kao što je Haase.

  11. Mito, ja "navijam" za Zvezdu. Secam se tacno one godine kad su Barsa i Junajted igrali finale LS, posle nekoliko dana su Zvezda i Vojvodina igrali utakmicu koja direktno odlucuje ko ce biti drugi. Tada sam igrao tikete za 50-100 dinara, ali sam tada stavio dve crvene na Zvezdu i gledao utakmicu na TV-u. Noge su mi se tresle, tada mi je to bila ogromna kinta. Ali ma koliko navijao za Zvezdu i ocekivao pobedu zbog tiketa, morao bi da budem najvece govno na svetu da kazem da ono nije bio namesten mec. Iz aviona se videlo.

  12. Ma ja samo citiram šta čuh prije nekih sat vremena, ionako ne planiram igrati tenis :)

  13. hahahaha
    Citam sad statuse od onog LAVA. Napusavaju ga zestoko. Kaze da prolaze tipovi sa SMS-a, a u komentarima likovi kazu da nije proslo.
    Smorio se mozda sa tim, pa je poceo novu stranicu. Vise nisu LAVOVI, sada su JAGUARI hahhahahah
    https://www.facebook.com/pages/Dojave-vrlo-povoljno/159971480837844?ref=stream&hc_location=stream

  14. Pa naravno da ga napusavaju kad lik odigra sistem 4/6 a sve kvote mu 1.8 - 2.0, i nabode 4 tekme i kaze WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN, a ono dobitak mozda 1,5x veci od uloga...
    Da mi je samo znati koliko bih ja para imao kad ovakvi bolidi imaju 90 000 ljudi na stranici, a lik vredja inteligenciju..

  15. Nije to njegovo papetu, garant. Nakon što je počeo naplaćivati otvorio se pun kurac takvih novih grupa gdje ljudi pokušavaju da pokupe njegovu "slavu". Ja lajkovah originalnu samo da se povremeno ismijem komentarima, nema čega nema :)

  16. Gazi, jesi ti prestao sa SMS-om?

  17. Medjedice, sta mislis, moze li Hantuhova da uzme set Kvitovoj?
    Gotivim Kvitovu,al ne lici na sebe od one osvajacice Wimbledona.. Doduse, ni tad niej bila neka previse dobra teniserka,al sad nema ni kretnju ni udarce.. I plus je ovo sljaka, znaci ni servis joj nije toliko jako oruzje?

  18. Nisam prestao, nego sam bio 10 dana u selu, a glupo mi bilo da juce odmah smaram sa tim. NE izbacujem svaki dan, izbacim mozda 3x nedeljno kad ima ponude, i to je to.
    Necu da smaram, iako mi ide sasvim solidno, i nijednom nisam otisao u minus sa SMSom

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.