Кладионица

  1. Au kurac, nisam ni izvalio da je počela Selta a hteo sam da igram keca, još nisam siguran ni da l' ću moći da uplatim jebeni tiket. Eh da sam samo godinu dana stariji, sve bi bilo lakše

  2. Drug Raja _-_
    lololo Džoni. E Gazimudo da l' bi mogao da mi uplatiš neke tikete? Ne bih ti tražio nego mi ćale otišao a neću da rizikujem s radinicima u sokeru pošto mi jedan daje da uplatim a ova drugi mi jedva da da uđem lolo O balkanbetu i da ne pričam, njima fali samo detektor laži s obzirom na to koliko strogo kontrolišu.
    Doći ću gore da ti odma dam lovu

    Kad ti pocinju te tekme? Izlazim iz kuce oko 8 i 15, tako da ako su od 9, mogu da ti stignem..

  3. Kad ti pocinju te tekme? Izlazim iz kuce oko 8 i 15, tako da ako su od 9, mogu da ti stignem..

    Nisam mogao da poverujem da su mi dali da uplatim bez da me pitaju za godine, i to u balkanbetu čoveče. Hvala u svakom slučaju, a ako me sledeći put budu cimali računam na tebe :D.

    Evo šta sam odigro:
    Inter - lacio PP GG
    Bolonja - Napoli 2-2
    Torino - Djenova 1
    ______________________
    Partizan - Musavi P1&Više(74.5)
    Bolonja - Napoli 2-2
    Ovo sam igrao za veće pare od ostalih tiketa
    ______________________
    Bolonja - Napoli 2-2
    Inter - Lacio GG
    Torino - Djenova X-1
    ______________________
    Palermo X-2
    Bolonja 2-2
    Partizan - FMP 1
    ______________________
    A sad me izvinte odo da se kupim pa da gledam kako se trpaju limenke

  4. Alu al sam loše odigrao ovo je užaš.
    Najdraže mi što sam ubo Inter PP GG

  5. pogodih celzi 1 i gg, vojvodinu 1 i 0-2 i puknem na partizan 1 i manje

  6. јебем ја мајку и војводини и оном што је рек'о да је намештен куп. е!

  7. Ne znam jel ste primetili, kod Italijana ni jedan kec nije doso.

  8. Gazimudo
    Posto sam juce dobro prosao, za veceras sam odigroa jedan sigurniji kosarkaski duble i ovaj single za 300 kinti ,posto je kvota bruka:

    Celzi - Totenhem 1GG 4.1

    Da ga jebem, ne zna se kome vise treba, tako da cenim da ce da prsti..

    Ipak sam bio stoka alava, i nisam uplatio. Bilo mi mnogo da stavim 300 kinti, pa sam dodao jos 2 tekme i uplatio samo teslu. Ishod je sledeci:

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1104-9657186-1081

  9. Gazi, jebemlite u kvotu! Asi je ubo.

    No, za nas koji se ne kladimo u Mocartu... Šta je 1GG? Da će bidne 1 na poluvremenu i GG?

  10. Мислим да је то гг у првом полувремену.

    Овај Газимудов и Жајков пре неки дан, јебени тикети. Честитке.

  11. Jesu, jebomater... Al NEK MEĆU SVE PRIJE NO ŠTO ODIGRAJU! :)
    Ionako ne znam šta bih igrala kad nie vikend, radnim danima samo padam u tri lijepe.

    EDIT: Osim ako nije liga šampinjona il tako nešto.

  12. Jesu, jebomater... Al NEK MEĆU SVE PRIJE NO ŠTO ODIGRAJU! :)

    Igra je da oba daju gol u prvom poluvremenu.
    Za Celzi sam ostavio predlog jer sam hteo da igram u singlu,al onda kad sam sa ortakom usao u kladzu bilo mi zao da puknem vecu kintu na to, pa dodam i ove dve i uplatim.
    I da , ovaj kosarkaski duble mi je prosao, mada u poredjenju sa ovim je smesan.

    Cedevita H2 i Partizan prva cetvrtina manje od 36,5. Na 1000 uzeo 3400.
    Tako da sam juce dobar oko 9300 :)

  13. Evo ga jedan za dobro jutro.

    Phoenix Hagen - Brose(-9.5) H1&178,5- 3.6

    Mozda dodam i Helsinki neke golove,al kad god sam njih igrao pukao sam, tako da mislim da necu.

  14. Makarone sta si/nisi pogodio?

  15. Вероватно је био јанпи, још на некој теми је то писао :)

  16. au gazi jebo si im kevu

  17. hahahah vidi moje bruke, sad ću da brišem
    ma jesam pogodio sam na lajvu Čelzija iksa kad je bilo 2:1 za Čelzi, kvota 5 bila, oko 75. minute i dvojku na Parmu kad je bilo 0:0, kvota 3.4 bila i stavio 10 maraka pa se fino zapio
    a ovo za NBA, jarana mi zeznuo Džejms u skokovima za finu lovu pa i ja popizdio
    bravo Gazi!

    EDIT:

    Dvojka na PSV, kvota 1.8. Primamljivo. Šta mislite?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.