Кладионица

  1. Gde nadje 1.8? Ja nigde vecu od 1.65 nisam video..
    Mogao bi PSV da dodje, moraju vade sezonu kad su ispusili za titulu.. A i ovaj AZ igra promenljivo cele sezone.. Mada tu moze i na golove da se igra..

    Evo mog danasnjeg jedinog, pokusavam da kopiram onaj od sinoc, tako da nemojte da prepisujete jer nece proci nista :D
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1104-4163876-1081

    Necu igram nista vise,em sto je ponuda ocaj, em sto se uglavnom ponesem nakog jaceg dobitka,pa odma tripujem da sam supermen.

  2. Ima nesto u ovim mozzartovim kvotama 4.20, pratio sam npr. basket kad stave odnos tekme 1.7 i 2.30 obavezno obratiti paznju na tu tekmu, 2.30 kvota zbunjujuca i veoma cesto dodje ili ako ne onda onda skoro uvek hendikep...

  3. Evo je čak i 1.85
    http://www.sportplus.ba/sportBets
    Samo što su im kvote na te tvoje tekme manje nego u Mocartu(od 3.8 do 4) pa ću najvjerovatnije u Mocartu odigrati taj tvoj tiket bez PSV-a.

  4. Ja odlucio da pauziram malo ebes ga. Ima vreme kad ne mozes vola u dupe da ubodes, e doslo je to vreme...:D

  5. Ipak sam bio stoka alava, i nisam uplatio. Bilo mi mnogo da stavim 300 kinti, pa sam dodao jos 2 tekme i uplatio samo teslu. Ishod je sledeci:

    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1104-9657186-1081

    Svaka čast komšo!
    Mogao bi da otvoriš neku stranicu na fejsu da savetuješ ostal viš da ti dobro ide lolo
    Nego da dođeš više na fudbal, valja skinuti te kilograme

  6. Fala.. Mozda banem u subotu na VOS, nisam siguran da li cu imati vremena..
    A sto se tice kilograma, u odnosu na prosli put kad si me video,sad imam 8 manje :)

  7. Kako mrsavis Gazimudo? :) sIkiracija od omasenih tiketa i stres od neizvesnih zavrsnica?

  8. Otkrio sam cari trcanja. Trcim svaki dan. Kad sam krenuo ,mogao sam jedva kilometar. Sad sam dosao do 5km ko iz picke.
    Uz to sam malo redukovao ishranu i eto rezultata.
    Kad sam krenuo sa trcanjem vreme je bilo lose.. sad imam i bajs, tako da imam jos jednu zanimaciju..

  9. Mozda banem u subotu na VOS, nisam siguran da li cu imati vremena..
    A sto se tice kilograma, u odnosu na prosli put kad si me video,sad imam 8 manje :)

    Aj ako budeš mogao možemo da se nađemo kod marine.
    Ma nisi ti nešto debeo, šalim se ja malo.

  10. Tako da sam juce dobar oko 9300 :)

    sad imam i bajs,

    Cika Mozzart kupio? lolo

  11. A nije, bajs je od proslogodisnjeg sljakanja. Ovo se steka za letovanje, ili tako neko sranje

  12. aj dajte vase predloge za danas..
    Medjedice, daj nesto tenisa...
    Ja sam mislio na Makarovu, Nadala preko 19,5, dvicu na Berdiha, i oko duela Ane i Kerber se dvoumim..

  13. Mislim da nadal neće over gemova. Obično se piša po Fereru.

    Trebalo bi danas Sedan da dodje, Nadal TR 2:0, i Boston 1 (hokej, prepisano).

  14. Jeste da Ferer nije nikad uzeo set Nadalu,al da ga jebem, bar moze da pukne sa 6:4 ; 6:4

  15. Danas
    cska-olympiakos 1 1,35
    BARSA-REAL 2 1,75

    GS-SAN ANTONIO 1 1,70
    i probati CIKAGO-MAJAMI h1 ili 1 3,70

  16. Ma bre kakav Real, cigani dobijaju. Da ga jebem, u odnosu na Real su izmislili F4 Evrolige..

  17. Кад смо код Реала, не волим овог папана али свака част за ово.

    http://farm6.static.flickr.com/5254/5423743778_5054b89563_o.gif

  18. Real ce jebat, preciznije Serdjo Rodrigez...

  19. Majko mila, baja sto komentarise na SPORT KLUBU nema veze sa vezom. Olimpijakos dosao turisticki? VATAFAK?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.