Кладионица

  1. DEJAN PANTELIC JEBENI!

  2. hahaha, e, al' nije Pantelič, drugi neki Dejan. Pantelić fura kvizove još na prvom.

  3. Раднички Крагујевац - Партизан -> 1 (8.00)
    Звезда - Офк Београд -> х (4,00)

  4. Devetare, ne seri.
    Ili uplati tiket pa salji sliku.

  5. Uplatiću sutra kad se vratim sa sela :D samo da podijelim sa vama pošto je danas jedno 250 osoba igralo te parove sa mnogo velikim ulozima, neki čak i sa dve-tri stoje. Pa mi ono, nešto je trulo u državi Tolelandu.

  6. Ako je 250 osoba odigralo, reklo je bar jos po dvema osobama. To je znaci jos 500. Ukupno 750 ljudi. Onda je od tih novih 500, svako rekao jos dvojici , to je jos 1000. Znaci vec 1750. Ako su uplate makar i soma dinara, to je vec toliko da je svako ko je u kladi bio u tom trenutku uplatio bar nesto. I javio svojim drugarima.
    tako si ti to saznao,a sa tobom i jos 200 ljudi koji snajperisu ovu temu. I oni ce da jave bar po dvojici.
    Ukratko, zna 90% ljudi koji se kladi, sto znaci da je to fina kladionicarska patkica.
    Da svaka fukara moze da dobije takve dojave za Zvezdu i Partizan, vec bismo svi ziveli u vilama i vozili bentlije.

  7. 'ладно ме је сјебао само дери сити, квота 1.35 јеботе. то јест, само он ако реал сад добије текму. цепн'о сам реал и у синглу, ваљда ће да дође.

    за сутра имам неке црногорце, ако иком треба нек' ме исцима (наравно, само људи које знам). не знам колико је сигурно.

  8. Coa, sibni u inbox.

  9. Ojeba Real Barsu i to bas uz pomoc Rodrigeza, mada za Olimpijakos se nije ocekivalo :)

  10. Ode 1000 kinti,a da nisam nabo nijednu tekmu. Doduse, Berdih je blizu pobede.
    Kristal Palas GG, Livorno GG, Barca H2 i Berdih 2.
    Leb im jebem.

  11. Podeli narodu lepo na temi, nemoj si takav.

  12. Navijao sam za Real, ali dvoumio oko fiksa, a onda kada sam čuo za vreme utakmice Cska i Olimpijakosa puta barca, puta barca, reko' ovo je dvojka k'o kapija. Al' jebi ga, stoka iz Irske ne može da pobedi.

  13. И Олимпијакос и Реал дођоше минус лагано. Који поклон, ал ко ме јебе кад сам пичка.

  14. каква је ситуација с енбиејом вечерас, дајте неке предлоге шта може да се гађа.

  15. И Олимпијакос и Реал дођоше минус лагано. Који поклон, ал ко ме јебе кад сам пичка.

    Poklon nego šta, svuda vidim da su predlagali plus na Real al' mi nije jasno zašto.

    каква је ситуација с енбиејом вечерас, дајте неке предлоге шта може да се гађа.

    Po meni, ono što sam imao na tiketu sa Realom i Ircima, Čikago <187.5 i GSW 1bh.

  16. Majami 2 i više
    Golden Stejt- San Antonio više od 202.5

  17. Sutra 1X na Radnički-Partizan, garant

  18. Mito, dovoljan je X po mom subjektivnom osecaju.

  19. TOP/Sharapova M. - Ivanović A. 1 1.35
    S.Williams - Errani S. 1 1.17
    Muguruza G. - Moratelli A. 1 1.15
    Gulbis E. - Ungur A. 1 1.20
    Nadal R. - Andujar P. 1 1.02

    Ukupni koef: 2.22 :)

    (Nadal je zbog uslova, min.5 komb. zahtijeva Gulbis )

    Od manje sigurnih:

    Hantuchova-Voskoboeva, 1 1,40
    Bryan/Bryan - Chardy/Kubot, 1 1,25
    Rosol-Cipola, 1 1,20

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.