Кладионица

  1. Ja stavio Poljake, Bosance, Ganu, Slovačku i Đovaka
    kvota 10
    A za ovo gg Srbija mi nesigruno, ne znam ko od naših mož da da gol

  2. CZ-PARTIZAN PLUS POENI

  3. Zbog zasto deranje?
    Partizan moze najopustenije opet da spusti FMP na 65 poena, a ne verujem da ce im FMP opet dozvoliti da daju preko 80..
    Uz to, racunaj da ce se igrati atomske odbrane, tako da ce svaki treci napad sutirati samo da ne bi vreme isteklo..

  4. Pa nzm, msm da ce Zvezda pruziti otpor kolko tolko, to je uobicajen scenario...

  5. PA bas zato i mislim da nece ici preko.. Nema vise onog jurcanja , Radonjic je zagovornih kosarke, ne basketa. Za Duleta vec svi znamo..
    Mislim da tu nece biti vise od 145 poena. A sa granicom od 144,5, ne isplati se igrati,bar po mom misljenju.

    Al ako imas osecaj, zvekni, bolje da padnes na svoj osecaj, nego na moje "analiziranje"

  6. Belgija, Hrvatska, Grčka, Poljska za večeras, to sam opičio.

  7. Gazimudo
    Mogli bi nasi GG sa Belgijancima. Kvota 1.9.
    Povezati sa Sijenom u basketu, i eto kvote preko 4

    Mislim da tu nece biti vise od 145 poena. A sa granicom od 144,5, ne isplati se igrati,bar po mom misljenju.

    Ja mislim da ce Ferer to ipak da dobije.. Djovak bi mogao nadala da zvekne, vrmee je za RG, a i sad ima motiv zbog ove Genciceve.. Mada mi je tu mozda sigurnije preko 41,5

    I na sve ovo ja dodam jebene crnogorce 0-2

  8. Padoh na Poljake i Noleta, jedan prolazni tiket, jedan pao
    Nije lose danas

  9. Kakva sam debilčina, pratim na mocartu sinoć online kvote na Partizan, a bio sam ceo meč ubeđen da ćemo pobediti, i kad smo ono gubili, bila kvota 7, ja reko da spičim 200 kinti pa šta bude. Dok sam se malo nećkao, ovi stigoše, i na kraju uplatih 250 dinara na kvotu 3. Al dobro..

  10. Singlirao Ferera sa 10... To je kod vas hiljadarka, krade Nadal naše, mame mu se najebem.

  11. Ja moram da se pohvalim jer sam nakon grupne faze LP uzeo juce neku kintu. Bosna u hendikepu, Džeko i Pjanić strijelac, bila 11 kvota, na 5 maraka 55, dosta. Bitno je da krene

  12. Ljudi, vidim da stavljate na Ferera, ja bih mnogo voleo da Ferer, ali opste poznato je da decak ima komplekscinu od Nadala, a mozda cak i od Djokovica. Drugacije ne moze da se objasni ocajan H2H protiv TOP5 igraca. Bitno da pusi 5 pakli dnevno, slepac.

  13. Džankela ovo sprdnja, ja bacio 10 manje vise isto je... Kontam Nadal crko ,a ovaj će u inat da uzme prvi i to na nadalovoj teritoriji. A i vratice Bog ono sto je nadal drpio noletu..

  14. Ne zanosite se, nece Ferer uzeti sveukupno 6-10 gemova.

  15. STAVIO SVE NA FERERA. NADALA BOLI STOMAK JER JE JEO KROMPIRA A ZNA DA MU JE ŽELUDAC LOŠ NA TO. SRBIJA SRBIMA ROLAN GAROS FEREROSIMA!

  16. Navijam za Ferera, al realno, ako jedan set uzme bice odlicno

  17. San Antonio kvota je 3,35, svi ocekuju da ce Majami da dobije veceras posle onog brejka, al ce ih SA spickati ponovo...moze i h2

  18. Gazimudo
    Ne zanosite se, nece Ferer uzeti sveukupno 6-10 gemova.

    8 gemova je uzeo. Gazi predvidja!

  19. Igrao na San Antonio, verujem u matorce, mogu da ih dobiju i veceras

  20. Ma da, vidite da Ferer igra kao picka kad igra protiv nekog jaceg.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.