Кладионица

  1. GAZIMUDO, DAJ NEKE SAVETE I TUMACENJA ZA KLADZU ZA DANAS-SUTRA LJUBIM TE U KURAC!

  2. BRATE, MOJNE MI TU PRODAJES TE FORE I ISKRENE PRIJATELJSKE KORISNE SAVETE, JA SAM VEC KOCKAR! tako da... daj neki savet :)

  3. Brate u zadnjih metar dana u kladu sam usao 2x..
    Al evo vako neki saveti.

    Svedska - Farski otoci mislim da bi trebao kec. Jedva,al ce kec.
    Haiti - Italija trebalo bi lagana dvojka,mada nikad se ne zna, zna Haiti da bljesne povremeno, pogotovo nakon one katastrofe koja je znatno ojacala njihov ponos
    I hjuit - Dimitrov bi mogao kec. Tripuje se ovaj kvazi federer mnogo, oprace ga Hjuit , posto je on mnogo dobar na travi,a nije presao ni na sta jace, tako da nije pajdo

  4. Stante ljudi stante!!! San Antoino H1 1,85 1,5p....P-O-K-L-O-N!

  5. gazi, a moglo bi i roma - sijena 1? roma ih tukla dva puta ove sezone valjda
    belorusija finska 0-2?
    a na svedsku je verovatno smesna kvota, ne znam kolko se isplati... a ne bih da rizikujem na svedjane neki hendikep, kakvi su, pobedice sa jedan nula
    edit: i real barsa vise poena?

  6. ma sprdam te bre, vidis da sam ti dao dve kvote 1.05 :D

    Jedino hjuit sto je velika kvota,a pritom sam lupio. Ne pratim nista ovih dana, tako da je bolje da te ne savetujem.. Brate odigraj 4 tekme rendom 0-2 gola ili 3+, i ako ce da dodje, doci ce.

  7. moram da priznam da sam razocaran... odoh sad da te hejtujem

  8. Hahahahahhaha ladno Italija - Haiti 2:2 lolo

  9. zna Haiti da bljesne povremeno, pogotovo nakon one katastrofe koja je znatno ojacala njihov ponos

    Lepo ja rekoh,lolololo
    http://www.rezultati.com/utakmica/EPa8I43R/#detalji-utakmice

  10. Ma nisu mnogo namestili Italijani :)

  11. Jel zna neko sta se dogadja sa tekmom OLI-PAO, vezao sam sa Partizanom, jel se racuna kvota 1?

  12. Prekid u basketu, kvota 1.

  13. Negde su racunali kvotu 1, negde dvojku. Kako im vise lezi. Govna.

    Inace da se pohvalim, danas gubim 1. cas, ortak me tera da idemo do kladione, odem, odigram Dzumhura i Bekera za 1000, uzmem 3000...dovoljno..ako uzmemo u obzir da nisam hteo da odigram nista ;D

  14. Jos ides u skolu? Ja sam stekao utisak da imas 20+ godina.

  15. Jos, jos...svi to misle jebiga

  16. nisam znao da ima tekmi i klajdzi.zaboravio na norvesku trce ligu dz kategoriju.jebes mi mater ako te lige uopste i postoje.izmislili klubove.rezultat je onaj koji najvise odgovara.onima u norveskoj daju ponudu izraelske 7 lige.k'o ce znati sta se desava u norveskoj 12 ligi.ne zna raja sta se desava u nasoj prvoj,a kamoli u norveskoj Division 2 - Group 4.

  17. Veceras Japan - Finska 1 2.60 ...

    Odbojka...ne kontam kvotu uopste...a i Japan ih je juce usrao...

  18. Dobise Japanci lagano...ispade ovo pokloncina

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.