Кладионица

  1. Opustite se, fedex jeste najbolji za mene, al je njegovo vrijeme prošlo. Kontam da će napadne Us ili Australian i to je to. Onda će da se vrati u Rio 2016 tu da uzme medalju i da umre sa mirom ahahhahaa.

  2. Medjedice, vise sam mislio na sledecu sezonu sto se tice Vimbledona. Marej Djovaku nije pretnja jer je pre svega kurac od igraca, tako da i ako osvoji Vimbldon, ne znaci da ce igrati dobro do kraja sezone i pocetkom sledece.
    Zato pod pretnjama najvise mislim na Nadala i Federera.

    Moja neka predpostavka, ne mora da znaci da sam u pravu ;) Par puta sam jurio tako DJovaka da ce puci iako realno igra protiv slabijih protivnika, i uvatio sam ga par puta . Mislim da pored sportskog dela , Djovak brine i o tom delu oko bodova. Uostalom, sto i ne bi posto je njemu cilj da bude prvi.

  3. Nije analiza, Larry, već eto Gazi podstakao da izračunam kakve su šanse vodećoj petorci za prvo mjesto. Daleko da će se desiti da neko od njih pruži maksimum bilo Murray, Rafa ili Ferrer, a da Novak kiksa na svakom turniru u startu. To je samo teorija, ništa više.

    Ali i zbog kakvih takvih šansi ne vjerujem da će biti nekog kalkulisanja ovdje na Wimbledonu od strane Đokovića, jer poslije ovog ide na odmor mjesec dana otprilike do početka mastersa u avgustu, a s druge strane zašto bi kalkulisao, jer i naredne sezone ima jako puno prostora za osvajanje posebno na sezoni šljake gdje postiže najslabije rezultate. A i grand slam nije nešto što se kalkuliše.

  4. Vimbldon se NE KALKULIŠE. Vimbldon je Vimbldon.

  5. Мушки, сутра ако не узмемо нешто немо више диграмо кладиону.

  6. Nisam bio u pravu za Djovaka. Odvalio je ovu dvojicu, a odvalice i ovu dvojicu sto mu slede. Pukao sam 750 dinara,al sta da se radi.

    Ajmo dajte danas predlog za ove kupusare sto jure ka evropskim takmicenjima.

  7. Ja i zaboravio na ove kvalifikacije.

  8. gotovo izvlacenje, dajte predloge neke za ove levake

  9. sta je vg2 ne znam ove mocartove sifre :D

    kontam da spojim par ovih manjih kvota fazon vojvodina i to

  10. vise golova drugo poluvreme.

  11. Celje jebalo Tromzoa 1-2.

  12. http://www.rezultati.com/utakmica/6s7xV57K/#detalji-utakmice
    Zašto je ova tekma završena 30 minuta ranije. Ladno X i kao kraj. Jebem im mamu, koji im je kurac?

  13. Au matore, ne kladis se valjda prijateljske? :)

  14. Ma dobio neke veće pare na Bingu u kladionici pa stavio malo na tiket iz zajebancije :)

  15. MOGUCA tekma 3 za 3... LINKj

    BRAZIL: Série A (Subota, 23:30)

    Flamengo - Coritiba 1 2.20

    Prva tekma u sezoni, moguce da dodje i 2...ali kontam da treba Flamengu vise zbog loseg starta...sad cu da iskopam transfere i to...

  16. Dzankee, koji si ti mag. Nadjes tekmu 3za3, dvoumis se da li je kec ili dvojka, i naravno dodje X.

  17. Je l' Džankee to uplaćuje, ili samo prognozira?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.