Кладионица

  1. Ma de uplacujem, slucajno gledo fudbal ponudu i izvalim ovu ''saradnju''. Kakogod, izjebase cigani. Nema sta da se igra, smesna ponuda.

    EDIT: Rezultati ovih dana su takvi da sam sacuvao nekih 5000 lolo

  2. Zvanicno, uplacuje po 1000-5000. Nezvanicno, jede govna.

    EDIT: Jer da stvarno uplacuje samo ono sto je napisao ovde unapred, bio bi u minusu otprilike ko Kolubara.

  3. Ima Džanki, hoćeš da stavim sliku? :)

  4. Jao be Gazimudo, i dalje mi ne verujes? :))

  5. Ja ne bih nikada uplatila nečiji prijedlog, a da ne vidim da je bar 10 evra stavio.

  6. Ja uso 23 kvotu na fince treceligase

    http://zaslike.com/files/vx58qmjejostrsndo21.jpg

    Opa, grankulla jebe...

  7. Polozih ispit danas, sveca me casti sa 1000 kinti, odoh da stavim na ovo:

    Bazel - Zvezda 1
    Shamrok - Birmingem 2
    MSADASJDNASJD - Dortmund tim2 12GG (dortmund daje gol u oba)

    Ukupna kvota 3.7

  8. Oko podneva sam uplatila AH na Basel 1,30 sad je 1,20 :)

  9. Ladno kvota 1.5-1.6 na keca. Jebote Bazel je bi trenutno bambusao i fuzionisanu CZV I PFK, a ne ovako raspadnutu zvezdu. I to jos na domacem terenu.

  10. igrao sam ovih dana malo tekmi iz kazahstana,belorusije,trece norveske,svedeske.nije to toliko ni lose.malo propratis rezultate,mos nesto i nabosti.ako igras na sitno.ja igrao iz prelaza sve.nema golova po tom kazahstanu,pa dolaze iz x cesto.kasnije kako te usere.

  11. Ali imaš i po 1,70 na pobjedu Bazela, u Williamsu, super tip.

  12. Gazimudo
    Polozih ispit danas, sveca me casti sa 1000 kinti, odoh da stavim na ovo:

    Bazel - Zvezda 1
    Shamrok - Birmingem 2
    MSADASJDNASJD - Dortmund tim2 12GG (dortmund daje gol u oba)

    Ukupna kvota 3.7

    Kad sere, sere za sve pare :)

  13. Juče mi reče ortak da njegov neki rođak što je igrao jednom crnogorskom klubu ima informaciju da nisu primili platu dugo vremena, i da su namestili sad za cetvrtak kako bi uzeli pare na kladioni. Meni se cini prilicno ozbiljno, s obzirom da znam da ponekad ima takve neke informacije. Pa, ako zelite podelicu sa vama.

  14. Vule, iskljucivo inbox, ne ostavljaj ovde javno, ima snajperista koliko oces

  15. vazi se. ja cu danas, sutra, jos jednom proveriti to, da vidim da nije nesto promenjeno.

  16. na 20 uplacenih,cekam 62 ljade.dolazi.

  17. вуле ај и мени, нисам игро тикет од 21. маја, нисам добио од 21. априла

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.