Кладионица

  1. Vule, aj šibni u pvt ak' ti nije problem.
    Nisam snajper, bio sam aktivan na ovojj temi.
    Dal' da se igra ova košarka u sloveniji mislim na prvenstvo, il da čuvam pare ?
    EDIT: neko reče Bajern Breša 7+ , možda je počela nisam upućen , ne pratim

  2. Баци и мени.

  3. Metni i meni u pvt, volim jednom u po' godine da ostavim pare svojevoljno.

  4. Ljepše je kad pukneš na zlojavu sa vuke, nego na zlojavu sa fejsa, ili džankija.

  5. I ja cenim da ce Bajern da prsti, verovatno i 7+.. 5+ dolazi sigurno al je kvota samo 2.2.
    Dobra kvota na PSG protiv Sturma. Jeste da ce sa ko zna kojim timom da izadju,al trebalo bi da useru austrijance..

    I da, Vule, podrazumeva se da saljes u pvt i meni, ako nisi skapirao iz prvog posta :)

  6. Kod mene je 10 bila pre sat vremena.

  7. Ja zadnje što sam se kladio je pare na Đokovića protiv Mareja....

  8. Ja zadnje što sam igrao je bilo nedje oko 15 maja ja mislim.
    Dobitci su mi još u 2012, zato i oću ovu dojavicu.

  9. ja cu iljadarku na ovo vuletovo.

  10. isto, valjda, videcu kako budem s parama

  11. Kako mi nedostajala ova tema, a nije da nisam igrao, nego sam bacao tikete pre no što sam stigao kući i trudio se iste da zaboravim.

  12. aj i meni šibni, jes licemer sam najgori, pisao sam da ne volim kad mi drugi dojavljuju al šta da se radi, osto sam bez para.

  13. Nemoj misliti da sam snajperista, tu je Gazimudo da potvrdi moje prisustvo ovoj temi.

  14. e ipak neću, ispada da sam snajperista pošto nisam dugo pisao.

  15. opet ce klinac da vas zajebe hahahahah

  16. Рајо, не сери, ено ти певете.

  17. Nemoj misliti da sam snajperista, tu je Gazimudo da potvrdi moje prisustvo ovoj temi.

    Gazimudo nije legitiman. Tvoj status nesnajperiste moramo izglasati demokratskom vecinom lolo

  18. Puppet raspolažeš li informacijom, da mi pošalješ u pp?

  19. Ne, sad sam tek video. Nisam bio par dana na Vuki.
    Sto si promenio prezime? Sramotis li se nase Master loze? :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.