Кладионица

  1. Razveo sam se, jbg :)

  2. Jel to vuletovo tipa neki prelaz 2-1?
    Ako jeste ne želim ni da pomislim na to. lolo

  3. Dajte i men` to, ne opkladih se šurnaest godina, a kamoli da sam ušla na temu...

  4. Najbolja kladiona za onlajn kladjenje?

    Moze pvt.

  5. Jel to nešto tipa 2-1 ? Ta dojava?

  6. Hoće li ko poslati taj PVT?

  7. jebem vam zemlju prokletu, nikad vam ništa neću ovde staviti

  8. Jebo te sunce Makarone

    .Vule
    vazi se. ja cu danas, sutra, jos jednom proveriti to, da vidim da nije nesto promenjeno.

    Vis' da jos treba da isproverava :)

  9. Ma bojim se da je ne blokiraju ako ovi što znaju prošire i svojim drugovima( a to će svako i uraditi) pa onda mogu samo da gledam. Uložio bih nešto manje a kad provjeri možda još nešto. Zato pizdim :)

  10. Zvao sam moje iz nikšića, kažu da ništa nije sto posto sigurno, al da bi trebalo da pljušte golovi, jer su svi uplatili na 4+,5+ itd. Pod svi mislim na rodbinu i prijatelje. Za plate je istina, al da se neće zajebavati, presjednik odlučuje.

  11. U mocartu je kvoja juce bila 3.7, sad je 3.3.
    Dizite dupe, sutra ce biti 2.7.

  12. Ja stavljam tu tekmu 6+ za 200kiniti na to i Alianza lima - Vallejo 2. stavio bih i više da imam. Ako danas puknem neku lovu ne verujem ni da ću toliko moći da stavim.

  13. Ставио 1000 на 5+ у Моцарту, добитак 3300, ај па срећно нам свима.

  14. poslao brata da mi stavi u sportingu 1000 tj. 10 evra vaših na 5 +. Dobitak 45 evra , tj 4500 vaših tako nešto.

  15. Kod mene u lokalnoj kladionici je blokirana ova utakmica? Jel to dobro ili lose?

  16. Cesto bude blokirana kad se procuje da je sumnjiva, ali nije to nikakva garancija da ce doci.

  17. Ja ću 500 na 6+.

  18. shekaa, znamo kurs evra lol. kako kod tebe kvota 4.5 (u sp.bet), a u mozzart 3.10?

  19. Па то једино може да буде Хонвед - Челик, јел јесте смарачи?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.