Кладионица

  1. Aj medvedice, postavljaj tikete pre uplate. Razvaljujes tenis, al glumis neko ludilo, zato sto te je neki c0a koji je postovo na temi 3 puta (od toga je jednom pitao gde moze da odigra finale evropskog prvenstva lolo) zajebavao.

  2. Evo ga i četvrtiiiiii....SLOBODA ZA VIĆU
    Nego kako je malopre QPR izdominirao protiv Sefilda, u stilu pustimo ih da se zaraduju pa zabijemo 2 komada za 5min i posle ne mogu da se povrate do kraja.....
    I to nije bilo zezanje medvedice, samo sam se zahvalio sto je to podelila sa nama...

  3. http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=1284#post_2456621
    Rekoh ja kec na QPR i dvojka na PSV :)
    Čeka se Crna Gora :)
    Pokriću se malo na 1x, kvota 1.9.

  4. 1.9 кец икс? до јаја. него, зна ли ко, има ли у моцарту можда вечерас да се игра ватерполо уживо, финале? чекам псж 1 и црногорце 2, па ако псж победи да могу ово да браним некако, таман стижем на друго полувреме тамо.

  5. Za sad nema, ali ce verovatno biti...

  6. немој да причаш да сад нема? па звучи логично мајку му јебем кад утакмица почиње за више од сат времена.

  7. ма зеким се, нервозан сам мало. нећу ни да браним, ко му јебе матер, чекам да псж утера који гол и црногорци да одиграју како треба и мршукурац.

  8. @Raki
    Kad sam reko da nema mislio sam na to da je nema u "naredni mecevi" koji ce biti za live kladjenje.

  9. Nešto sitno :)

    http://i.imgur.com/nZPz6Xt.jpg

    Ne volem kvalifikacije...

    P.S. Danas finale, Azarenka- Stosur, hmmmmm... Sjećam se prošlogodišnjeg iz Dohe, kada je povrijeđene noge Vika slavila ubjedljivo protiv Sam. Skoro da ju je sakata dobila. Naredni bogati turnir u Dubaiju je otkazala, dakle bila je stvarno povrijeđena. H2H je 8:0. Ponuda iz super tipa 1,35
    Međutim, u posljednja dva meča, pokazala puno bolju igru, Vika spašavala nekoliko mp Stosur na US openu prošle sezone.
    Ove godine Vika zabilježila 20-0 na hardu, bez poraza, naravno ne broji se odustajanje u dva meča ove sezone.

    Ne znam da li ću igrati, juče sam slagala da ću čekati prvo kolo mastersa. :)
    Možda na live samo. Ili ako nađem još 2 da povežem u tripl, da iskoristim bolju kvotu iz super tipa.

  10. Pokrih se sinoć na 1X Mađare. Kurve crnogorske izdaše.

  11. ђетићи смрдљиви. данас ме обори само хонвед, чекао х-1, а и ја сам слепац кад играм мађаре. у уторак дижемо кинту!

  12. naravno da hoce
    objasnjavas lolo

  13. Jebes to medvedicu...Istomin sutra dobija Tipsu...

  14. Medvedev, sledeći tiket ako te uhvatim prije no što počnu uplaćujem.
    A ako zbog coe onda metni u pvt, oću da se vadim puko sam 40 na Crnu Goru

  15. Jes da kasnim, ali ako neko stigne nek odigra JJK - Mipa Dpp1+ ja sam odigrao za 300kiniti i dodao KTP - Ilves PX. Na drugom tiketu sam dodao Tipsu 1&Više za 100.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.