Кладионица

  1. Hrabro! Svaka čast! :)

  2. Nestrpljivo, ja bih rekla, uzela sam ove što počinju ranije :)

    Inače, puno informacija ima na fejs stranicama igrača

    http://i.imgur.com/E4AH43t.jpg
    Mona je povrijeđena i stvarno je loše igrala, ne vjerujem da će proći naredno kolo.

  3. Ja na ovom prvom cekam jos Malissea. Za 6550. Na 970 dinara uloga.

  4. Srećno Džanki! Nije sigurno da se braniš jer ove nisu završile ili si se pokrio na dvojku?

  5. Fala. Ma gotove su sve osim Malissea, nego sugavi Mozzart to dok apdejtuje...de da se branim covece..ovo sam odigrao u lokalu, a preko neta nemam nista para.

  6. Pa kontam lajv preko neta.

  7. Ma pod jedan nemam nista para online, pod dva na Mozzart se uplacuju tiketu do 00:00, i pod tri, ne bi dali oni ovo uzivo, retardi su...daju tamo rukometasice U18, lol

  8. Jebo Mocart preko neta, najgori su, WWin kod nas se igra i slični.

  9. Igrao sam i tamo jedno vreme, zajebavao se na onaj rulet i blackjack, haha....a uzivo im je solidno...eto jedino ne valja sto na levatske lige, turnire, i snooker moras vezivati po 40 parova...

  10. Puce stream. Povredio se nesto Malisse...kako li je uspeo posle 6 minuta igre...

    EDIT: Zulj.

  11. aukurac, valjda mu neće smetati

  12. Ma zbog toga je i izgubio brejk. Ovaj Levine je samo takva kurcina od igraca, pedercina glupa, valjda ce obrnuti ovo matori...il nek preda lolo..na ovog malissea sam igrao 1-2 puta u zivotu

  13. Ovo je smesno. Upisavanje. Jebeni Levine samo prebacuje, fazon metar iznad mreze idu udarci, ovaj sam gresi i gadja neke linije...

  14. JEBEM TI MATER SMRADE SA KONJSKIM REPOM, GOVNARU GLUPI POSEREM TI SE U UDARCE NABIJAS SVE ZIVO U AUT KMETE GLUPI, PA BIJE TE OVAJ SA USIMA KO NIGHT ELF I UDARCIMA KO BOJANA JOVANOVSKI, I NOSINOM KO RASKO KATIC, PEDERCINO!!! DA BOG DA TI POMRLA CELA FAMILIJA SLEPCE JEDAN! GOVNO JEDNO SELJACKO NIJE TI TAJ REKET KAVURMA STOLARE JEEBENI! NE ZNAM KAKO LJUDI SA IQ ISPOD 40 IGRAJU TENIS TREO BI DA IMA NEKI LIMIT MAJKU MU, DA NEANDERTALCI OSTANU KUCI I DA GLEDAJU KARLING NA EUROSPORT, A NE DA IGRAJU OVAKO VLEIKE TURNIRE! JEBO TI JA MATER, IDIOTE GLUPI STO TE CRTAO VOLT DIZNI ZMURECI LEVOM RUKOM PA TI NAPRAVIO DA TI CELO BUDE 80% FACE, DILEJO GLUPA

  15. Dzankee
    JEBEM TI MATER SMRADE SA KONJSKIM REPOM, GOVNARU GLUPI POSEREM TI SE U UDARCE NABIJAS SVE ZIVO U AUT KMETE GLUPI, PA BIJE TE OVAJ SA USIMA KO NIGHT ELF I UDARCIMA KO BOJANA JOVANOVSKI, I NOSINOM KO RASKO KATIC, PEDERCINO!!! DA BOG DA TI POMRLA CELA FAMILIJA SLEPCE JEDAN! GOVNO JEDNO SELJACKO NIJE TI TAJ REKET KAVURMA STOLARE JEEBENI! NE ZNAM KAKO LJUDI SA IQ ISPOD 40 IGRAJU TENIS TREO BI DA IMA NEKI LIMIT MAJKU MU, DA NEANDERTALCI OSTANU KUCI I DA GLEDAJU KARLING NA EUROSPORT, A NE DA IGRAJU OVAKO VLEIKE TURNIRE! JEBO TI JA MATER, IDIOTE GLUPI STO TE CRTAO VOLT DIZNI ZMURECI LEVOM RUKOM PA TI NAPRAVIO DA TI CELO BUDE 80% FACE, DILEJO GLUPA

    ljoljoljoljoljoljoljo

  16. IDIOTE GLUPI STO TE CRTAO VOLT DIZNI ZMURECI LEVOM RUKOM PA TI NAPRAVIO DA TI CELO BUDE 80% FACE,

    hahahahhahaha

  17. OGROMNE uplate na
    Skenderbeu Korca
    -
    Shakhtar Karagandy 2

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.