Кладионица

  1. au džanki, jbg... kud ne predade na početku mater mu...

  2. Dzankee, zato ne treba da se kladis na fudbal nikad. Mnogo bre namestanja, dodju tamo neki levati u uspeju da ne izgube od Barce. Da ne pricamo o kontra prelazima.. Samo tenis, samo rukomet,samo odbojka..
    Oh,wait..

  3. Danas Flipkens protiv Venus Vilijams poklon kvota 1.95

  4. Oplakah Džankijev hejt od srca.

  5. JANKOVIC J. - TATISHVILI A.
    ugm < 19.5
    1.85

    IVANOVIC A. - HSIEH S.
    ugm < 19.5
    1.75

    STOSUR S. - GLUSHKO J.
    ugm < 18.5
    1.75

    DIMITROV G. - GRANOLLERS M.
    ugm > 21.5
    1.85

    WILLIAMS V. - FLIPKENS K.
    bezh 2
    1.95

    Ovo sam odigrao, kvota 20

  6. Sto se mene tice, ovo ne mere da ne dodje:

    Partizan - ludokurac ppX

  7. Gazi, ne igras 1 na Partizan? :) Ja bi stavio keca...

  8. Pa zato i proklinjes fudbal..
    Moze i da dodje kec, al mi ovo deluje mnooogo sigurnije

  9. Slažem se sa Gazimudom, ja ću još dodati Marbor 2 Fener ppX i Grashopers ppX

  10. Moja omiljena igra ppx, Maribor bi mogao i gg3+

  11. Deste, šta se zbiva ov', napravih osrednju pauzu. :D

    Inače, koji će ti kurac IQ za tenis

  12. Ovaj tiket gore uplatio za 100 od tih tekmi na drugi stavio Grashopers i Fener, dodao Iznera 1 i stavio 300kiniti. Sastavio sam i neki tenis
    Almagro - Stepanek 1&više 2.80
    Bagdatis - Fonjini Gviše 1.85
    Izner - Pospis 1manje 2.65
    Hempton - Suarez 1

    Od ovih tekmi bez razmišljanja na svoj dodajte Grashopers ili Fener a možete i Iznera

  13. Moj izbor za danas
    Partizan ppX
    ManUtd H2

    verovatno cu stavim somundera, ukupna kvota oko 4

  14. Rajo ala izlupa taj tenis jebote.. :D

  15. Što? Ona mala Hempton jebe, Izner ima da oduva ovoga, Almagro će se muči, a Fonjini kakav je ima jedva da ga dobije zato što se čovek zajebava... NEMOJ MI BAKSUZIRAŠ

  16. Je l' ti izner prvi set manje ili 1&manje? Kakogod, Pospisil ima mnogo jaku servu, a i solidan je na mrezi, cisto sumnjam da ce biti tu brejka.

    EDIT: A i Almagro te obori.

  17. Ukupno.
    Šta kao Stepanek ima da dobije?

  18. Realno bi bilo Almagro da dobije, mada za sad ti ide slabo.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.