Кладионица

  1. Džanki baksuzu

    Koja je ludnica Tel aviv - bazel jebtebog 38min 5 komada

  2. Koliko mi je krivo što nisam stig'o duplatim ona poluvremena iks, moja omiljena igra... Uzeo bih 50 jura k'o iz pičke.

    Imam osećaj da će biti golova sutra.

  3. Stavi pre pocetka, da i mi uzmemo koji dinar.

  4. Medvedići ovo što kaže Puppet.
    Dobijamo i mi ali ako nismo stavili ovde i ne objavljujemo tikete. Jedino u slučaju prolaska ogromne kvote, tipa 100-200 ili više, tad može da se objavi jer naravno to niko i ne bi ispratio i da je postavljeno.

  5. BASKET
    ITALIJA-GRUZIJA H2 8,5 ZICER
    CROACIJA-MAKEDONIJA 1
    IZRAEL POLJSKA 1

  6. Jedan lik juče krenuo da odigra za 100e Fener keca, onda mu ona pičketina od vlasnika balkan beta rekao da ne može u singlu. Lik popizdeo, ali se vratio posle desetak minuta i dodao Partizan 1x Mogu samo da zamislim psovke i uvrede na račun Šćepe maga

  7. Fram 1/2. Kvota 2.40
    Keflavik P2. Kvota 3.15
    Stjarnan 2. Kvota 5.40

    Vikingit DW2. Kvota 5.50
    Keflavik DW2. Kvota 9.00

    I malo sigurniji:
    Keflavik 2. Kvota 2.60
    Fram 1/2. Kvota 2.40
    Viking 1/1. Kvota 1.60

    Za Keflavik sam skoro pa ubeđen, ako hoćete malo sigurnije odigrajte X2

  8. 17:30 JIPPO-OPS 1 (2.80) eo koga ne mrzi, s fejsa neka tekma, ja ne uplacujem

  9. Evo ovako, spika je sledeća.
    Odigram danas tiket, sve pogodio, učačk'o kvotu 170, dao pedeset dindži, dobitak blizu devet hiljada, i čekam samo da prvi set osvoji Has protiv Matoševića pa sam tiket dobio. Međutim, to govno preda pri rezonu 5:0 za ovog drugog kurca, pa sad ne znam jel sam pao ili je kvota 1. Ako neko zna, nek pomogne.

  10. Odigram danas tiket, sve pogodio, učačk'o kvotu 170, dao pedeset dindži, dobitakblizu devet hiljada, i čekam samo da prvi set osvoji Has protiv Matoševića pa sam tiket dobio. Međutim, to govno preda pri rezonu 5:0 za ovog drugog kurca, pa sad ne znam jel sam pao ili je kvota 1. Ako neko zna, nek pomogne :)

    Ne mogu ti odgovoriti na ovo, mada mislim da je (ZAPRAVO SE NADAM) kvota 1, ali ti bratski pružam ruku i bacam tapš po ramenu jer znam taj osećaj.

  11. Sažaljevam slučaj

  12. Kladionice su k'o neke muslimanske sekte, svaka propoveda svoja pravila, na netu nisam našao ništa o kladionici zero bet, gde sam tiket i rebn'o, pa ću morati sutra proveriti jesam li teži za 9 soma ili lakši za 50 kinti.

  13. Prije dva dana napisala sam da će Barthel da izgubi naredno kolo. Neko pratio? 1,50

  14. Koliko neiskustva trebaš imati da odigraš kvotu 1.05 ????

  15. Hoćeš dojavu ? Kvota 1,02, nije mala jebiga, daš pedeset kinti, dobiješ pedeset dva dinara, a, m ?

  16. Krajsler aj ćuti malo leba ti.
    Samo se transferišeš a sad si našo jedinu osobu koja zaradjuje na kladži da osudjuješ.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.