Кладионица

  1. Rajo jos je rano, moraces jos par puta da se pokazes! Koliko vec za vikend :D

  2. koji god mec da cekam za pare iza ponoci me izgleda obori

  3. pa vrati nekad brejk mamu ti jebem malecku

  4. e kurvestijo raspala poserem ti se na igru kad ti ova uzima 12 poena zaredom

  5. poserem se na tvoj nahvaljeni ritern

  6. zbog koga sam ostao ja do 5 ujutru...GABORKO JEBENA...

    EDIT: Valjda ce me Schoorel i Gombos izvaditi...

  7. ај што си осто до 5, но што си испо сиса пре 2 године лоло

  8. gombos lagano 6-0 6-1, ceka se schoorel :D

  9. e jebem vam mater zbog tih namestaljki, da bog da vam clan porodice umro kad god namestite

  10. Mene Ferer srušio, kao podloga ga jebe, pa nek čoban pokuša da igra sledeći put po blatu, kad ne može sisa po betonu. Ko da prvi put uzo reket u ruke pa ispuši od Tursunova, joj jesam besan....

  11. uzas rezultati zadnjih par dana....mislim na tenis...

  12. ima li ko kakav prijedlog?

  13. Dzankee
    uzas rezultati zadnjih par dana....mislim na tenis...

    Ma nemoguce, to samo u fudbalu dolaze haos rezultati.. U tenisu je sve do jaja.. Leptirici, pecurkice, duga, potok, prava kladionicarska idila..
    Cim udjesu kladzu i kazes da igras tenis, odma ti svi stavljaju kintu u dzep iz fazona "da ne cekas bzvz rezultate, sta god da odigras doci ce"

  14. Vredi ovo pokušati danas, ali jbg ja nema vremena da odem do klažde ... zveknuću na netu za 50 din
    Kan - Kretej x-1

    Mitjiland - Brondbi x-1
    Zadnja 3 meča izmedju ove dve ekipe su ludo završena :1-x.1-x i iz 2-x, pa sledi valjda nešto normalno.

    Pasoš Fereira - Sporting Braga dupla pobeda 22

  15. Od mene danas:
    1. tiket: Dordrecht - Almere City 3+
    Maribor - Celje 1/3+
    kvota 2,2 na 3000.

    2.tiket:
    Viktoria Koln - Bochum II 1
    Derry City - Drogheda GG
    kvota: 2,5 na crvenu.

  16. Tosu - Omoya 2&3+. Kvota 3.25
    Kashima - Nigata 2. Kvota 3.15
    Bray - Cork D1/1. Kvota 4.55

    Tosu - Omoya 2. Kvota 2.45
    Bray - Cork D1/1. Kvota 4.55
    Derry - Drogheda pp1+. Kvota 1.40

    Bohemians - Šamrok X-2. Kvota 4.35
    Derry - Drogheda pp2+. Kvota 2.70
    Bray - Cork. D2+. Kvota 2.65

  17. Džanki okle tebi tolke pare da je meni znat.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.