Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Uplasio se Levante pobede...
тек ћу да се запалим ако остане 0:3 до краја, квота била 35! опустиће се ваљда ова рома, а примила тек један гол од почетка, ред је за други.
Sutra čekam samo Zvezdu za 2200 (uplata 200). Jel se isplati braniti ?
Kontam sad su napaljeni posle 5 komada što su uvalili Spartaku.. Čuka ima kod kuće gol razliku 1-0 posle tri meča..
Do kurca, da sam branio onako kako sam hteo sad bih imao 7 'iljada. 35 kvota na 0:3. A ko ga jebe sad.
Imaju igraca vise, mozda ga i muljnu
Muljnuli su mi kurac, vidim :)
Au, kakav si maler...
Pu majku im jebem nesposobnu. Bas sam imao merak da dobijes, gadjas dobro u zadnje vreme al te nece. Mene je onomad 6 ili 7 tiketa zaredom zajebala po jedna utakmica.
Раднички Ниш данас поклон квота!!!"1245+1359
Prepišite i puknite pare https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1234-2297879-1124
С обзиром да сам издувао већ на првом тикету (јебемматерглупомеспартаку)
https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1417-5032405-1124
да пробамо нешто овако:
https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1417-2784049-1124
evo i mog, kao sto sam i obecao :)
https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1599-9742701-1124
Misljenje? Ima li makar sansi? :D
http://i.minus.com/jblcKcWc3eIux1.jpg
šta ti znači ovo -30
mislim da padaš na totahemu, cenim da će oni ove nedelje biti rušitelji
@smrda_mudic
шта је ово -30? до 30. минута пада први го?
Мени се свиђа све сем арсенала, колко год деловали моћно и незаустављиво једном и они морају да попусте, да не малеришем дај боже да прођеш
едит: лепо изгледају тикети у олимпу :D
pada prvi gol u prvih 30 minuta, zakljucno sa 30-tim. :D A sad treba da pokazu mogu li sta uraditi ove godine. :D A Totenhem isto. Kad ce skupljati bodove ako ne sad? :D
Naravno da ima šansi. Da pukneš. :D Z'ebavam se. Fino izgleda tiket, samo je pitanje hoćeš li imati sreće. Ja se nadam da 'oćeš, k'o što se nadam i za sve živo. Samo nisam se nešto ovajdio od tog nadanja, al' 'ajde... :)
Teško je danas zamisliti tiket bez bar jednog od sledećih na istom: Napoli, Arsenal, Totenhem, Čelsi. Mislim da neko mora sjebati. Arsenalu će danas biti sedma utakmica u poslednja 22 dana, skoro svaki treći dan su igrali, a znam da je WBA umeo jakim ekipama da uzme bodove. Ja ga sigurno neću igrati, dovoljno je što sam odigrao na Čelsi za sada :)
Pada jedan od ta tri iz engleske, ako ne i dva 100%.
Molim za malo pozitivne energije! :D