Кладионица

  1. Rad dobija brt ne igraj se treba mi

  2. па сад треба и мени подједнако као и теби, надам се искрено. а и бацио сам на трен поглед на међусобне дуеле, видим да у последње време редовно добија домаћин, па...

  3. haha Radnički ga dao iz penala lol

  4. Udjem da igram Lajv na Rad i penal ok

  5. E u picku materinu

  6. Rad najbednija ekipa ne mogu jebene omladince kod kuce da pobede

  7. Jos sam razmisljao da pojacam na poluvremenu sreca pa sam imao posla

  8. ја чак разматрам да појачам уплату сад, квота 11 ако не и јаче сад, биће ту неких зврчки и вратоломија сиг. осећам.

    едит: 15 у сокеру, уф уф. баш вуче.

  9. Ma vidis da sve brani ovaj iz radnickog mamu mu jebem

    Sve=ovaj sad solidan sut haha

  10. A penal im je bio jedini sut u okvir i uopste jedini sut koji nije sa manje od 25m

  11. (чекам да квота порасте на 19 па да кажем боксеру да је код мене 19 :)))) )

  12. samo liga šampiona danas se igra

  13. A znao sam cim je i ovaj pajser iz kragujevca odigrao da ce kurac da dodje koji si ti baksuz jebeni 3 dana se nisi kladio za ta tri dana cela tema u plusu soma ipo evra jebem te u glavu idi pravi dekupaz slacemo ti 500 kinti svaki dan da ne igras nista

  14. ок, ево шест дана ме нема на теми, очекујем бокс марлбора на кућну адресу.
    од четвртка до уторка!

  15. ЕТО РАДА, РЕКОХ ЗВРЧКЕ

  16. Ajde bre donesi mi novce

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.