Кладионица

  1. Hahahaha trojka uz faul pa stanite majku vam jebem

  2. Gde je prosao furnije? :-D

    Bogami naostren orlando za sada

  3. Hahahah kako dramond baca bacanja jebo sebe hahahahahahahahahahah umirem

  4. Sme jos 6 poena da da orlando do kraja poluvremena ok

  5. A boli me kurac odo da spavam sinoc 3h samo ne znam gde sam, ovo sam otpisao samo da vidimo ona mala da l ce da pogodi onih 5 tipova

  6. Jel ovo autokos????

    Edit: nije brate sta uradi lik au

  7. Ma prosao furnije 2 poena za poluvreme bre
    Dramond,najgori suter,slobodnih u istoriji a detroit cenda ih usere bar 10 videces u trecoj ce da ih pregaze, na poluvremenu 5

  8. Ide i dramond fino u minus za sada dabogda ga svaki put faulirali haha jedino me heris minus na ovoj tekmi plasi a ibaka bi mogao da da jos jedan kos samo pa posle da trpa detroit

  9. Haha furnije promasio polaganje ibaka ga popravio kako je lepo videti takav epilog xd

    Edit: za koga 5 na poluvremenu brt?? Xd

  10. Pa haris 4 za poluvreme sta bi ti, da da 0 :D

  11. Eco ti ga ibaka sad samo da ih pregazi detrot da im ne da ni 20 poena u 3. I 4. Xd

  12. 6 ima brt, da je 4 bilo bi ok xd

    E to, sad nek ih pregaze(svi osim herisa i dramomda) nek daju po 15 u obe al nek vucevic da 10 imam ga na zmijici haha

    Al heris je bitniji jebes ovu dvojicu panjeva

  13. Invalidi majku vam jebem primite 58 odnorlanda za poluvreme

  14. kakav je cirkus ovaj nba, evo gledam top 10 stavili trojku pre koje lik pravi 4 koraka

  15. Paći se nekad protiv Zvezde ni 5 koraka nije sudilo XD

  16. O jebem ti ima da dobije orlando ovo kakav kurac hendikep

  17. Makar heris nek ne da nista vise

  18. Ma to je 3-4 napada vezana i kraj samo da ih slome nece znati gde su bre

  19. Sakramento H2 1.5
    Bugi 30.5 +

  20. nikolase kad cemo na veceru ponovo, svidja mi se sto si se opredelio za vozic od rostilja kad smo bili zadnji put

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.