Кладионица

  1. Kad pocinje bre

  2. у 2 ваљда, у пола 2 стартује програм на СК. чини ми се да сам тако видео.

  3. не, у три. па курац да одгледам целу.

  4. Trebao sam dremnuti malo onda jebo me pas

  5. Neki od nas jesu :))))

    Jeboga ker znate li onu pesmu samo nasu, a ako ne dajte neku koja ce da me odvuce dalje na LOL vukajlija zanr u ovoj tihoj noci sto bespuca

  6. 298.5 граница, па како су кренули, причекаћу ја до 3 да дигну на 320.5 овим темпом па да пишем минус, шта сад да једем говна.

    не знам дио, звучи познато, али не бих знао да л' има наше верзије. радјард ти је стручњак за то.

  7. Meni poznato u picku materinu nesto nina na kao da ide al da me jebes ne mogu se setim

  8. Nema veze jebiga nasao sam nesto drugo i udri!

  9. Kaya ubedljivo najzgodnija picka srpske estrade je

  10. Dobro ovde je radila u kolubara kopovi ali inace sad pricamo

  11. Ceo zivot sam lutao
    do kraja sveta stigao
    dusu mi nemir razneo
    dok tebe nisam nasao

  12. Donesi divlje mirise
    Na moje puste odaje
    Od tvoga toplog dodira
    U meni vatra budi se

  13. јокић рекао да ће их развалити, не знам шта ту ја једем говна кад је двојка у комбинацији с границом 5 округло, лагано шта

  14. SUZE MOJE MOJE VERNE SLUGE

  15. Vise mi se ne spava, jedva cekam da coa pizdi ovuda xd

  16. ja sam uvek pušio na minuse na ol staru

  17. to je stvarno događaj nedostojan čoveka, ne računajući subotu uveče

  18. NFL Pro bowl vikend, što je ekvivalent ol staru, je ove godine pored tekme imao 5 nekih do jaja igara, baš je bilo zanimljivo. I ovi bi trebali da smisle još neke. Kucanje i trojke su klasika, skil čelendž je do jaja ideja ali da se oteža, ovako izgleda ko da ga je pravio delča da se takmiče nigrutin i gru na zvezdinim terenima na kališu, i još nešto da se izmisli

  19. moglo bi amerikanaca ali da se šutira sa trojke lolo

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.