Кладионица

  1. Eto sad me grize savest

  2. 293.5 je baš visoka granica, ili se meni čini samo? Nikad nisam gledao utakmicu rukija i sofmora, ili ovo sad usa vs. world, je l' realna ovo granica za plus, tu odbrana ne postoji ni kad zagusti par minuta pred kraj, ili su malo ozbiljniji u odnosu na one što igraju glavnu utakmicu?

    Hoću da pitam, može li se zamisliti tu neki rezultat 157:152 ili da opletem kec i minus, da pratim onako kad već nema ništa.

  3. Kec i minus bih ja al nemoj me drzati za rec

  4. Kolko je kec i minus brt?

  5. plus vam je sve ovo uvek je plus dolazio

  6. 2015e bilo 121:112
    2016e 157:154

  7. Hahaha coa zamalo ubo proslogodisnji rezultat

  8. аха...

    прејебао сам се ја, граница 297.5, или је толико и било јутрос или су дигли у међувремену.

    квота 3 округло на 1 и - / 1 и +, бирам између та два, ближи сам минусу. мада је лутрија ту баш, нико не може да каже шта је извесније, још ако пишем минус као за курац ће бити продужетак да ми утерају курчегању

  9. Imas na racunu?

  10. pa to je narokaju 300p

  11. ма имам курац, пс, ни за себе, писао бих ти...

    можда неких 700 динара још, таман да ударим по овоме да имам за крштено играње сутра ако дође, сутра допуњујем, мора се, викенд.

  12. Je l neko nas krao ovu pesmu? Tj. je l ima nasa verzija pesme?
    https://www.youtube.com/watch?v=3e1IoyB56Y8
    Inace, ova likusa u trenutku snimanja spota imala je kolko i sandra afrika kad ju je pseto stiskao za dupe :))))

  13. Ja hteo svasta da ganjam nocas al nije bilo u pinu mamu im jebem pa sam odigrao one spance i leverkuzen u lajvu da daju dva u prvom 3,75 bila poklon jebeni i hteo monako kad su gubili 1:0 da igram 2 kraj kad ono 2,35 reko necu kad su cigani ciganski i dobro je sto nisam. I sad kad si vec pomenuo reko ajde danas sam 2/2 pa da malo pratim kad vec gledam

    Edit: zategni kec i plus brt nerealno je da bih bio 3/3

  14. Nemojte igrati minus jebeni na ove revijalne utakmice ili plus ili nista

  15. Dio i kladza zna da je revijalna pa naroka granicu jbg a pricali smo vec i ustanovili da je minus skoro uvek bolji izbor

  16. која би лудница била да на оваквим утакмицама дају границе за играче

  17. Pogodili bi igrace kao onda Kruno Simona sto su stavili 14.5 granicu HAHAHAHAHAHAHAHAHA

  18. Pa ja mislio da ce biti jos pitam u kladzi alo dje igraci kaze nema danas samo spanci :(

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.