Кладионица

  1. A nisam bacao pare na ova govna na kraju pošto ne mogu da gledam do kraja, sad sam i zadovoljan, to bi bilo ravno klađenju na žensku iransku odbojku u 10 ujutru

  2. Игра се лаганица. Први фаул након 6 минута и то и није био неки фаул лол

  3. Imam minus na jednom na drugom usa 5 razlike

  4. Zali boze vremena i para

  5. Било коју такмичарску текму, или можда неку емисију чији је концепт тешко објаснити, је боље гледати од овог срања

  6. A ol star utakmica mora da se gleda da vidimo kad stavi vestbruka sa cetvorkom iz gsw sta ce se desiti xd

  7. Cesterfild 3+, ja da vam kazem.

    Sefild 3+ takodje.

    Varegem 1i2+.

    Dormund 1i3+.

    Majnc 3+.

    Dosta.

    EDIT: Igracu gordona ili irvinga da dobije u trojkama, a deandrea u kucanju. Jokaru bih ispostovao ali ako odigram na njega nece sigurno uzeti, tako da John Wall osvaja

  8. Sinoc je bilo toliko zanimljivo da sam zaspao

  9. Daj ko jos gleda to sranje, jedino su zakucavanja vredna gledanja ove revijalne utakmice su fijasko lvl kocenje, cirkus

  10. Dali su 1.53 na II2+ zvezdu majku im jebem. Pisalo 1.65 ne bih igrao na 1.53 jao jao

  11. јел има нека дојава, макар и злојава само да се окрене нешто

  12. Ja imam jednu al ne delim to vec neko vreme ni sa kim osecam se lose ako ne dodje

  13. Serkl briz 2 eto

  14. To Somi, takve tikete volim, samo ENGLEZI SAMO NEK SE ROKA!!!! Dobre si izabrao

  15. engleze tradicionalno ispoštujem subotom sa 200din, 6 tekmi 3+, laganeze opuštencija

    pljeka koca vinjau

  16. Gudurić 8.5+
    Apić 8.5+
    Rendolf 11.5+
    Buboa 12.5+
    Kaba 10.5+
    Koponen 8.5+

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.