Кладионица

  1. Shomy, koliko je sigurno Tarok Hempton?

  2. prepiši slobodno ceo tiket, eto to je moj poklon tebi

  3. Ja sam bubou minus igrao

  4. Al ne znam sta sam radio u kladzi otisao sam sa namerom da odigram jedno i odigrao sasvim drugo pored minusa na bubou imam minus i na apica i pluseve na riversa, lazica i kabu

    (kaba inace juce odmarao da moze da jebe lukovica i majstorovica kapiram da je on fix dana juce za 8min 6p a granica mu na 9,5)

  5. Jebem ti frankfurte majku sa poslednjih 1000din da se povadim i prime mrtvi gol i dobiju crveni pa nisu istine mrtve jednostavno nisu

  6. Hvala brt! o/

    Sinoc je grmelo do duboko u noc!

  7. Znaci nasao si dinatu jos sinoc ako ako

  8. Stavio na Bajern 300 din da ispostujem. Gube 1:0 od herte. Kvota 3.1.

  9. Pa nije ovo dinata dinata lici ali nije bas

    Na dve utakmice mi pisti gol i posle koreksn majku im jebem samo da se nadam posle vise jos da patim :'((((

  10. OMASIO FRAKNFURT PENAL PA POGODIO PRECKU HA HA JEBITE ME JEBITE TAKO TAKO NISU ISTINE NISU NISU NISU NSIJSJSSJ

  11. Evo ingolštad dobio crveni, evo šanse :)))

  12. Ertel 13.5 +
    Dragić 8.5 +
    Buboa 11.5 +
    Rendolf 11.5 +
    Birčević 12.5 +
    Hozer 9.5 +
    Koponen 9.5 +
    Dubljević 13.5 +

  13. Trebaju mi 2 gola na dve utakmice za po 20 minuta. Evo ruku dajem 0-1 golova ukupno na obe ostatak meča.

  14. HAHAHA istog sekunda BRAJTON MAČKA! Još Norvič mrtvi da umulja ajde pederu!

  15. gudura majstor izašao u 5.minutu

  16. Ja ga pisao pa precrtao(stalno to radim jbt) reko srusio me ove sezone dosta puta

    Kolko imaju brancilo i apic?

  17. Ili daj link da pratim mrzi me da gledam utakmicu

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.