Кладионица

  1. Haha mora krenuti lose jbg xd

    Hteo mitra i guduru i pisem lazu treba me jebat

  2. Al sto je sudija pogodio loptom u glavu krunoslava simona hahahahaaha

  3. (bar mislim da je kruno listao sam ka areni pa sam video samo momenat kad ga pogodi)

  4. AJDE KANARINCI KRNITE GA MAJKU VAM JEBEM

  5. jao englezi milion utakmica došlo gg a ja igram 3+ mrtvi

  6. posao gilingham fc da ofarba jaja da li ce koji gilingham fc da ofarba moja

  7. pa i ne rimuje ti se nesto ovo

  8. Ps Ćervija je pogodio, ne igra Kruno

  9. Armani bez Kruna - go kurac

  10. Loool kako prođoh Pao, trebalo mi da pokrije 8.5 hendikep i ja pratim na flashscore zadnji minut 68:60 al stoji tako jedno 3 minuta. Ja rekoh gotovo, kad stiže notifikacija kraj 68:59

  11. Sjebase me siti i bajern na dva tiketa. Al prodjoh tikez 8 tekmi 2-6 golova lolo.

  12. Jel to rivers stao na bas na 10? :((

  13. Prosli apic i branko i gledaj sad riversa mutavog(ako jeste)

  14. Dragiću majstore ruka ti se pozlatila !!!

  15. E ozb ljudi pitao sam da mi proveri neko ne umem tj nesto sam nasao al dal je to to jebi me

  16. na kolko apić stao?
    tačno sam znao da će me on sjebati

  17. Al.aj proveri i apica i branka i kc riversa pls ovu dvojicu sam kao "ispratio na tekmi" al naravno da nisam video momenat na kraju kad prikazuju listu strelaca

  18. e pa nema izgleda hleba od ovoga

    DE ANDRE JORDAN SLAM DUNK WINNER moje tip za nocas

  19. Gordon je sigurica u kucanjima, moraju da mu se revansiraju za kradju prosle godine

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.