Кладионица

  1. навијам за лудог бирчу и још луђег ратковицу, има ли ко стрим при руци за ових последњих пар минута?

  2. ето још једне цигле судећи по плеј бај плеју на сајту ксс-а, идемо још једну слободно.

    ок претерујем сад

  3. Coa mislim da sam napisao da je ratkovica solidno siguran minus, juce je imao nula poena a sut ga ne sluzi evo mesec dana

  4. Mada sam svasta napisao danas hahaha

    Ajde ludi birca jebem ti mater

  5. greota ako sjebe za poen

  6. јеси, знам, јбг. мислио сам нема хечера, мораће да игра 30 минута и упути 10 шутева макар... није 10, 15 је шутнуо јебем ли му семенку

  7. Gudurić 8.5+
    Apić 8.5+
    Rendolf 11.5+
    Buboa 12.5+
    Kaba 10.5+
    Koponen 8.5+

    Apić mi se posra usta ovde

  8. Brt znao sam i ja da nema hecera al krimimalan je posle dugackog perioda gde me je postovao ko plamli

  9. SKOLSKI PRIMER KORISCENJA BAKSUZLUKA U KORISNE SVRHE.

  10. погоди слепац. ок, солидно ме је усрало сад, дошао кући у 19:47 отприлике, писао два тикета "на слепо", оба прошла, лепо вече.

    смор што сам бранио севиљу на 1.5 квоти да не дају други гол али ок

    едит: вредело је што сам псовао овде инвалида, извињавам вам се, занео сам се мало више.

    хвала пс брт

  11. Pa reci hvala makar majmune

  12. nikolas moli boga da dubalj ne uvali još poen, da ne bi pao samo na birču ludaka xd

  13. Barsa jebana - preljepo veče

  14. Bravo somika, steta za uplatu samo jbg

  15. zadnjih 200 dinara sa računa, milion puta mi se to desilo, da skrcam sve pare i onda se izvadim na zadnjih 200-300din

  16. mada ionako ne bih stavio više od 300din fazon xd

  17. Pa pretpostavljam al bilo bi lepo da si soma stavio bas bi bio pravi porodicni tiket

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.