Кладионица

  1. Potrošio sam to, mogu samo da me teraju u minus sad i da mi udare kamatu neku dok ne vratim, haha

  2. Provericu kasnije minus, bar to jebem im mater

  3. Eeee ode mali prst za 700rsd...ajde mahni armingu

  4. Kakav gol sevilje, kakav je majstor jovetić, au au

  5. Ajmo koponene ajmo lepotane

  6. Baloteli crveni direktan, a videh da je u prvoj postavi i kao neka, dvojka je to, valjda se primirio majmun malo

  7. Nadam se da je neko ispratio onaj poklon na Cedevitu, laganih 36 razlike

  8. ја нисам ни прочитао то јбг, испратио бих да јесам.

    али зато сам писао ратковицу плус на 9.5 (еј!), па не, тачно ме треба бити каменом углаву, он дао седам на старту глат и онда као да зна да га чекам за паре дај да промаши наредних 10 шутева. не шалим се, мислим да има 10 везаних промашаја.

    о јебем ти матер сакату а и мени кад играм ратковицу јебеног и то на границу од 9.5.

  9. Barcokas debilčina jebena

  10. Čanak uvedi Birčevića majku ti jebem
    Aaaa hteo sam Novicu na tiketu, kud stavih ovog debila

  11. поен ратковице за паре на једном (надао сам се неизвесној завршници и пеналима неким поштено)

    'ајде ратковице мађионичару под обручима, један поен, не мора ни кош из игре.

    на другом севиља још гол, али танко.

    на крају ћу попушити оба курца. ок.

  12. Ajde Birčo dve trojke i jedna dvojka

  13. ПА ГДЕ ЈЕ САД ОНАЈ ЛЕЧКИ ДА ЗАПЕВА ЈЕБЕМУЛЕБ

  14. Još 5 poena ajde Birčo možeš ti to

  15. Joj odrobijaću vrabca, baci loptu Birči kad je sam koji kurac ti šutiraš debilu kad ne umeš

  16. величковић прелагано, јарамаз прелагано, андрић минус прелагано, ратковица: "хеј, имаћу седам поена и омашићу после све што могу, једно 10 узастопних шутева за 3/13 из игре" јебем ли му мајку више докле овако

  17. ЈАО СЕВИЉО ЛУТКО МОЈА, ПОЧУПА МЕ БАР НЕШТО.

    да уђе сад ратковица уместо пота дебила и шутне једну па како буде. макар нека уђе на терен још на минут.

  18. plesaće se večeras...

  19. ajmo još birča za brata nikolasa

  20. И КРОЧИО ЈЕ МОЋНИ РАТКОВИЦА НА ПАРКЕТ, 'АЈДЕ САД ДВЕ ЦИГЛЕ КА КОШУ ЦАРЕ ЈЕБИ ЈЕБИ

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.