Кладионица

  1. kakva je pljeskavica u bibac

  2. Dikembe pokazuje psetu da ne laže više narod da je studirao u majdanpeku ahaahh

  3. Stvarno ovaj žgoljavi jedini bio dobar u drugoj seriji.

    Sad Vins Karter gleda i misli se Eh da sam ja imao drona, gde bi mi kraj bio

  4. Ovaj ko da namerno šašolji Džordža mudima po glavi

  5. Bolji krakati greota

  6. Ovo poslednje realno najbolje

  7. Hahahaha dikembe JESTE studirao u majdanpeku!

  8. Taman krenem da pišem kako bi hanikat mogao da uzme ovo večerašnje takmičenje, i robinson izuje, pošteno. Pogodi ovaj kreten od komentatora da će da osvoji.

  9. A gde su preostala dvojica robinsona :DDD

  10. ovaj je izveo dva ista kucanja i plus mislim da je precenjeno, kupi loptu blizu koša i samo je skuca ok skočio je ko nezdrav al nisam siguran da i ovi ostali ne mogu tolko da skoče, nego su oni pokušavali po meni teže stvari. kucanje gowno uvek bilo i biće

  11. Prosle godine bilo 23,7 puta bolje

  12. и овај гордон би могао никад да не освоји а извео једно од најбољих закуцавања у историји овог такмичења

  13. Nije isto gvozd sad na kraju je iza ledja sa dve ruke

  14. Prošle godine ovaj Gordon neošišanih miški bio nerealno dobar

  15. +1 na steca. Realno je sad trebalo da osvoji jer su ga zvali da dodje i plus konkurencija nikakva i retard glupi hahahaha i ne treba da osvoji kad je retard. Karter je trebao da dodje voleo bih to bas

  16. ovo treba da se ukine isceđeno je. treba da se smisli nešto tipa vodena košarka ili kviz znanja plus šutiranje bacanja

  17. Bas mi zao sto sam ostao budan. Ne bas ko sinoc zao ali da nisam imao lenju pitu ovo vece bi bas bilo govno

  18. Dzordan da se prijavi na kviz znanja obavezno
    Edit: i tablicu mnozenja da ga pitaju

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.