Кладионица

  1. al bandi - carsija

    haha dobar

  2. Sta je ovo Pistonsi ni 40p za poluvreme Oo

  3. slusajte ovo, mozda je izmisljena prica mozda nije

    dolazio pop prekjuce kod mene kuci da ono sveti vodicu kao za slavu, i da osvesta. I kad je poceo sve, taman sto je zapalio one brikete za tamnjan taman sto je zasistalo pade onesvesti se i udari glavom o cosak radijatora i rasece potiljak lezi onako u nesvesti a iz glave mu siklja i prsti mali mlaz krvi kao ono nafta kad probije. sve mi otislo po tepihu televizoru nabilo se izmedju lajsni i parketa pop ima 500 litara krvi u sebi cela soba krvava ja suljam po podu sve proklizavam pa padam

  4. pa eto, idealna prilika da konačno probaš onaj delikates(kurac od popa)

  5. E sad mi se izijem javio kaže utrčala mu majka u tu sobu kad se vratila kući i onesvesti se usled prizora, a izijem šta će, sedne pored njih i zapeva "kako si majko, kako si o̶č̶e̶ tata..."

  6. Pobediće onaj koji ne izgubi.

  7. Rivers 11.5 +
    Landsberg 9.5 +
    Mitrović 6.5 -
    Udoh 11.5 +
    Ertel 12.5 +

  8. Kako si majko kako si tata je najjaca fora sa vuke u 2016. ozb

  9. xd

    Dženkins u mocartu 10.5 + 1.7 kvota

  10. моцарт има радуљицу у понуди, сокер нема, 7.5 граница.

    радуљица у последње три утакмице укупно 11 шутева и укупно 35 минута на терену, у те три утакмице 4, 6 и 7 поена, а у последњих 5 једино је против ефеса убацио 11 поена за 18 минута игре. данас против кузмића, нема разлога да се не пише минус.

    у прилог иде и то што репеша форсира и нижу петорку те упарује мачвоњу и меклина на 4 и 5 у добром делу утакмице који солидно функционишу заједно.

    у међувремену су џенкинса дигли на 11.5, али и то бих узео, у доброј је форми. а игра против бившег тима. и на све то нема јовића.

    дакле тикет:

    џенкинс 11.5 +
    радуљица 7.5 -

  11. Nikolase aj mi potvrdi ovo za radljicu pa da zatezem

  12. @kilogram

    U maxbetu ti je 1.9 Raduljica minus

  13. е јбг, први максбет ми је на 4 километра, а кола нерегистрована, кућа неокречена, ништа ништа ништа

  14. Aj neko nek da 4 igraca da me povadi iz govana ili u suprotnom nosi na dusi

  15. александаркг
    е јбг, први максбет ми је на 4 километра, а кола нерегистрована, кућа неокречена, ништа ништа ништа

    a bonovi? :D

  16. џддддддд

    јао људи што је зеробет уредио сајт јебемти, ушао да видим понуду код њих пошто су ми на пет-шест минута
    http://www.zerobet.com/#kladjenje
    играчи су на кошарци, а ради као сат.

    тамо сам нашао џенкинса на 10.5 и радуљицу на 7.5, онако како сам писао.

  17. Dženkins+, Mačvan+, Zvezda 2 za sve pare

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.