Кладионица

  1. Nemam jebiga sta sad nemam

  2. pa imam i ja gg, evo već sam bacio tiket kad sam video da i ti imaš majmučino

  3. ја ту игро голове 0-2

  4. Pa ocekivao sam leverkuzen mrtvi da ce da ide prejako preludo napred nemaju sta jebeno da izgube a majmuni nisu sansu mrtvu imali DJUBRAD

  5. такоје бре пишај по ситију

  6. Tako jeee, ispade Šiti

  7. TAKO JE MONAKO
    I IZ KECA U KEC TIKET
    I KEC TIKET
    JEBI SITI NUBARE

  8. Onaj tiket sto sam okacio pre neki dan, samo Njukasl za 17500, dobio sam x2 i za te pare odigram ovo
    https://beta.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa/1109-2736008-1483

  9. U srbiji se ne prasta uspeh...

  10. al bandi kopriva da se nisi meni nadala ne bi sada pusta ostala

  11. браво папет, солидно те је усрало и са повраћајем тим и са севиљом фин тикет

  12. da brt nisam sekunde gledao ni jednu utakmicu, pogledam samo na kraju. I promasen penal xd

  13. bravo papet, dobro te je pogodilo i sa tim cashbekom plus sevilja solidan tiket

  14. ПА САМ НИСИ ЗНАО ДА СЕ НАЂЕШ ТУ ДА МУ ЧЕСТИТАШ НЕГО ТЕК КАД САМ ТИ ЈА РЕКАО ШТА ДА НАПИШЕШ ЕТО КАКАВ СИ ЧОВЕК

  15. biri pipi, tiri titi tiri titi ti tiriri titititit pipipi, titi titiriei, solidan titi

  16. svaka cast papet
    u bosni ne mogu otvoriti tiket, otvara mi naslovnu
    cuo sam da je armin ubo milju

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.