Prijava

Real gg3+ xD ubicu se vise

Pretuzan osecaj kad uhvatis besiktas dvojku, siti 1&gg i sahtjor x-2 a izjebu te real 1&2-4 i dortmund 2&gg

дортмунд га подућка за даље, севиља прима 5 од спартака који не може марибор да добије, бешикташ у групи са портом, монаком и лајпцигом има 3-0-0, хаха како наопако јебемти, а на полувремену све под конац, па да, понад класичан

још сам се као јуне залетео у сокер а чак је и моцарт говњиви убацио играче за вечерас, и сад могу да се јебем у дупе само.

Drug oće 100 000 k na Arsenal u Čet jebem ga usta

па паметан момак

https://imgur.com/a/VtJqc
Jebem ti koske u picku kad ce da prolomi

Popusice kurac vrv xd ja cepam 1-1&2+

I kosarku 1&- i a u kurac

Ionako sve prenerealno dolazi krivo mi sto ne izdelim tikete nekako drugacije pa da mi na jednom ostane noe besiktas, sahtjor i siti xdd

пс, 1-1 и - у сокеру ти је око 7.5 чини ми се

мада ја везујем арсенал и барсу и боли ме па курац дошло не дошло нећу да кукам свакако, то су ми најбезболнији тикети

Necu 1-1 samo 1

ускок и арминг од два брата деца судећи по баксузлуку џд

Pa uskok je arminov dupli mislio sam da znas to xd

Ovo što kaže Radmilo

Ja da vam sad slikam tikete koje sam pao u zadnjih mesec dana ovako ne biste mi verovali. A vec sam i oguglao u sustino. Sve je okej dok na racunu ima 500+ dinara

Prvo kolo a vec se vadim na nba hahaha majko pa dokle vise ovako

Zato sam ti i rekao da se iskuliras par dana, jedino tako se probija crna serija. Ili uplati 100 dinara na kvotu 1,2 samo da sjebes malera da bude bilo kakva isplata