Prijava

Evo ga ajde lave jos jednu trojku za moga kuma papija

Koje sranje od kosarke, bolje da sam spavo. Igraci klivlenda nakon sto su napravili solidnu rezultatsku prednost pocinju igrati kao da bi radije isli kuci da gledaju zikinu sarenicu i piju kafe sa svojim babama. Jedino se rouz lozio da se vrati u nekadasnju formu, promasio sto ulaza, vecinom ni obruc nije pogodio lolo i sad kao imamo neizvesnu zavrsnicu

Ovo da je bio plejof i da se hejvard povredio na pocetku meca, bilo bi 80 razlike za klivlend

Prosao sam jedan levi povadio uloge i preko toga ohoh a imao srece sa krauderom 11 na poluvremenu i ostade, sjeba me hokej mrtvi pa sad cekam i gordona i tompsona da bi uzeo neku kintu msm da je oko 4k na 7/8, a bar jedan da dodje da vrati ulog
Gg ko je ispratio tekme sve najavljivali ajmo ajmo i svi junaci nikom POZASPASE

Prvo sto se istripovao da nece da sutira forsirao je i horforda i brauna i na kraju bacanje cap i trojka sa zvukom sirene i kratka sve joj jebem pre toga se nabija u ljude pod kosem i baca kasiku neku...ne vredi jbg bolje da sam spavao em losa kosarka em sam pao.
https://i.imgur.com/X594RAn.jpg

Ja sam odma znao da izijem zajebava, kao aj u 2 svi ovde da gledamo i kenjamo, a on nakon sto je to napiso otiso da spava s namerom da dodje sutra i kaze asam vas zajebo hahaha pisem duzi post fazon xd

Pola sata kasne jebeno prave zurku mrtvu haha ajde ocu da opalim lajv oa na spavanjac

Durantula probudi se

Popuši mi kurac mvp, odoh na spavanje

Jebemite usta tompsoneee 11 u prvoj i sta sad majmune

Kažem ja prelagani plus i na 240, kapiram da ovo ispod 230 ne može sad ali pošto sam napisao ovde daj baš da vidimo xd

Hahaah kako sam napisao ovo ovde tako maše maše, polaganja ne pogađaju, izgubljene lopte, aupičkumaterinu hah

Bravo aki cestitke samo nemoj da kenjas opet o ako joj sto cu, pada 40 poena ko iz picke xd

Ma pada, ne brinem jbg

A je l' izijem tompsona predložio? Pa da, tako je i za bobanovu glavu vikao...

Pa zbog njega sam stavio u kurac a ne igram tompsona otkad je dosao durantula, taman i da krene ko ovo danas sto je 11 u prvoj upuva se i drka kurac i nzm.. Skratio me za nekih 4-5k

Evo ga pomalo jbg ima nade kao

Koliko mu fali sad?

Uzima ovo hjuston na krqju, 10 maraka na hjuston