Prijava

Gledaj muku kad izgubi golden stejt i padnem pa obesiću se

Vazi li ti produzetak da malo poguramo tompsona xd

Ma važi nego nema od toga kurca, dobiće ih hjuston sad neštoludo, nemam živaca ni da pratim više... Koliko je durent mrtav večeras, nerealno, kapiram da ima sto izgubljenih lopti.

Hahaha koliko srece eto ti ga MVP

Haha ja ne znam kako uopšte, video karija da maši šut za tri, poklopio laptop i otišao

Šta se desilo koji kurac u tri sekunde :D

Svejedno mi je muka, ne vredi bre ovo evo osedeo sam već

I šta na kraju poništili nešto naknadno pa hahahah što me jebeš bre bože ovako što me bre jebeš

Zar nije dosta što su stigli -20 i što je kari omašio šut za pobedu, ne bre, jebi me još pa koji ti je bre kurac jebeno dokle ćeš

Zapravo uopšte ne znam šta se izdešavalo, video sam samo da kari maši (šutira za tri a gube 1 razlike, ok, cirkus jebeni), onda armin dođe i kaže da sam imao sreće, pogledam rezultat konačni dobio gs, pogledam posle minut izgubio, ma ok bre serem ti se u sreću ovakvu pa zar nisu mogli normalno da izgube a ne ovako da me izbezume sve im jebem

Au Coa brt, losa prica.

Au koliko nerealno, sućut

Čekićar odozgo je nemilosrdan prema kockarima.

Ahahahah, pa ja sam mislio da ce te se opametiti, ali ocigledno da za vas nema spasa.

Zajk, ko te je zlostavljao sa foruma? Ko te diro brat moj reci.

manc 2
celsi 1 i 3+
ceska 1x
juve 1
preko 8 kvota u maxbetu.

Zasto cska? Realno su kurton a bazel u naletu. Meni je to pre x2

Sanitarni juce lepo predvideo kisu golova. Moja steta sto sam ubo jedine dve sa manje od tri gola xd