Prijava

rusi ne gube kod kuce o d tih borimosezatrecemesto ekipa.nisam sad bas siguran u kakvom je naletu bazel. u gostima u poslednjih 5 tekmi imaju 2 pobede.jednu u kupu i jednu protiv poslednjeg lugana.cetvrti u svajcarskoj 5-3-3 skor.ne igra im wolfsvinkel.12 tekmi, 8 golova 2 asitencije.sva takmicenja.
ne znam,kada uporedim sve te podatke, meni blize da ceska nece izgubiti.

edit:i ja sam se zajebao na real i borusiju. real i gg i borusija gg. doduse, puknem i na spartak x i monako ogavni. 1-1 3+. jebo sam mu kevu sa losim odabirom tekmi :D

Meni se somu smejao sto imam besiktas dvojku kad je poveo monako haha

kvota na atletiko iz x 3.80 u maksbetu.
u mocartu 3.70.
ne znam da li sam ikada video manje kvote na prelaz iz x.

Zato ce doci iz keca xd

Значи појеботина била јуче, ја сам своје пребринуо пре 21:00 јер ми мој бата Џики Џиле легенда завуко опасно са Футуром у гостима.

Danas da se gadja 0-1 prvo ili ppx nije zbog jucerasnjih utakmica nego bas su takve ove danas
Benfika-junajted
Cska-bazel
Juve-sporting
Pa i celzi roma

U mocartu ide ovako u ostalim ce biti veci za 0,05 sig
Junajted 1,36 to ne bih uzeo nikako al ostali lagano
Cska 1,42, celzi 1,65, juve 1,44

Ove 3 u drugoj kladzi lagano na 3,5 stavite soma i na poluvremenu mirni lupajte lajv posle xd

Psg 2-2
Barsa 1-1
Manch 2
Cska pk1
Chelsea gg3+

Ispostujte me u naletu sam. Sinoc sam prosao tiket posle sto godina.

Cle 1 i Gsw +

Jedva ali nije bitno

Zao mi je brata pseta i cou al veceras jebemo karamo prdimo po mozzu

Kakav masakr jutros jebemti, ispizdim i svalim sve na večerašnje utakmice i rešim da par dana 'ladim glavudžu, preskočiću čak i EL.

I sad vidim, mančester ide sa nekim šlj timom na gostovanje, a? Pa veselo, po ovoj najavi što sam video jedino mkitarijan je tu koji je u poslednjih nekoliko kola baš u kurcu, i odbrana što im je tu i tamo pristojna, ok i rašford jbg ali nema matića, mate i lukakua. Čak se žalim i što felainija nema.

Sofascore kao izbaci ranije postave nezvanično, ali često omaše, pa se nadam da će i sad, red je da matić bude tu protiv bivšeg tima jbg i da lukaku igra. Bar se nadam.

po ovome sto sam video. povredjeni su kerik,pogba i felaini, tako da kapiram da matic mora igrati.nema koga da stavi murinjo.to sam video na rezultatima.
na xscorsu i matic i lukaku u prvih 11.

Sve 1x&0-2 i aupickumaterinu.

Edit: na ovo sam mislio lolo

ArminVanBuuren
Danas da se gadja 0-1 prvo ili ppx nije zbog jucerasnjih utakmica nego bas su takve ove danas
Benfika-junajted
Cska-bazel
Juve-sporting
Pa i celzi roma

Ja ipak na pickenzi

Junajted
Cska
Celzi
Juve
Sve prvo 0-1
3+4/4
Russel 17,5+
Oladipo 16,5+
Bledso 18,5+
Nurkic 15,5+
3+4/4

Ima sad kao 2 sistema u jednom tiektu i u mocartu ranije nije bilo pa sam odlucio da ne idem sa fixevima jebenim ubacio junajted i ogradio ko ga jebe
Na soma max je 26k nzm za manje kolko daje

Je l pogodio ovaj luđak nesto, nisam pratio?

Cor7ez
Q-math UNDER Irving(-25),Horford(-14),Green(-10),Anderson(-12).Curry(-25). 21.66 dovoljno!

Neki lik na fejsu, kao koristi logaritme i statistike i te kurce lolo. Doduse ne izgleda kao normalan.

pre 18 sati