Prijava

Ja sam sa zadnjih 250din na racunu odigrao ovo, trebala mi je neka opcija gde se osećam sigurno. Hahaha

Q-math callculations OVER Vucevic(+15),Bradley(+17),Gasol.M(+18).Coefficient 6,33.

Poslednje pare sam ulozio na analize ovog lika. Upucajte me.

Eto konte da je gledo nesto pametno kao intervju zive barda na balkan info znao bi da je 2:0 najgori rezultat, al ne, on gleda rijaliti po celi dan papan jedan zabarski

Masakr mi je napravio CSKA

sto bih voleo da pogodim neki tiket pa da kupim neku odecu jaknu

виндјакну

Sad sam video kakve su golove zabili dzeko i kolarov aaaa preljepo toliko da mi se cita neki od onih clanaka kako bi repstacija jugoslavije izgledala danas, dajte neki link

ne laj majku ti jebem urac

Haha jebemiti mamicu

DA JE JUGOSLAVIJE VELIKE SADA GDE BI NAMA KRAJA BILO SADA

па наравно да не да говно да се батали, свалим јутрос још чим ме је изјебао голден стејт на квоту 2.4 све са рачуна за вечерашњу ЛШ (1700 динара претекло) и отерам све у курац реко' нећу да синглирам ни арсенал ни барселону макс. хендикеп ма ништа јебе ми се и за ел и за нба и мршукурац мука ми је више од коцке и наравно да дође, само да се не извуче човек из пакла. и сад шта ћу, да пратим изијема и ћутим јбг, док ми не одсеку главу к'о бобану

https://image.prntscr.com/image/KtrzpB1lTviXKmiJuqh8qg.png

ево овако некако ја то замишљам вечерас

miles turner +
minesota 2

па ево испратио сам те, овога сам хватао на 15.5 па баш да видимо коме ће вечерас глава да буде сечена 'ајде баш да те видимо

додуше додао сам ту данђела расела + исто

Ante 24.5 +
Šruder 21.5 +
Nurkić 15.5 +
Oladipo 17.5 +
Buker 25.5 +
Minesota H2 3.5

prelepi parovi nikolase