Prijava

jeste tako ga ja zovem jer je masan i ruzan xd

Koliko imas godina? 12?

Ова Басконија је курчина од екипе.

jbg ps, isto i mene sjebo majmun za 100e, debilko šutnuo tri puta na koš za 30 minuta i to nešto preko kurca

Ajde ne seri majkune kako si ga sjebao mada ne znam ni sto te slusa koji kurac
Koji vre jokic denver divlja ekipa dosao milsap ko zna kako ce sa jokicem da se ponasa itd itd jednog igraca denvera ne treba igrati jer se ne zna sta rade, jedino neko da se povredi pa se trpa na drugog, nmg da verujem pa koji tvoj nba

Kad nisam poslusao samo pravog znalca armina...

Ma onaj nas mali jokic ce da im pokaze kako srbi igrjau kosarku bree AJMO PLUS

A preljep tiket jebes mu majku, armine spremaj nesto za veceras da odigram obojici jer ces ti dodati neka govna i pasti opet

Ma pokazace nas jokara bre tim amerima pisi druze plus ja garantujem ma on je rastao bre na nasoj slanini a ne oni ameri pucaju se steroidima PLUS

Vcrs ima u nasem terminu jest atlanta bruklin al opet da ispratimo

Ma jebo termin koji je daj samo 3-5 koje mislis da dolaze

Valjao sam i na igri sinoc solidno da bacim po soma-dva za obojicu

Tatko zar mene ne prepoznavas?

Danas igram samo 1&gg 2&gg.

Moracu da nadjem nesto sto ce da me ukenja.

Милан 1
Ријека 1
Тотенхем 1Х

3.5

Sve je to 1&gg. Kvota sigurno preko trijes.

Koji vre jokic denver divlja ekipa dosao milsap ko zna kako ce sa jokicem da se ponasa itd itd jednog igraca denvera ne treba igrati jer se ne zna sta rade, jedino neko da se povredi pa se trpa na drugog

Salu na stranu al ovo i ja mislim. Jos od kad je dosao Plamli sam krenuo da izbegavam Jokica, a tek kad je dosao Milsap. Em pocetak sezone a nije da je Jokic bas ol star pa da znas punice bez razmisljanja.

Pitanje za Arminga, sto si nama rekao Antetokumpa, Dramonda, Dragica, Vucevica, a ti odigras Konlija?