Prijava

upravo sam zatego na ovo:

Clarkson 16 -
Tauns 21+
PG 23 -

belineli najefikasniji u ekipi lagano xd

Lomi se utakmica on izbaci sredera hahah

A nek ide ovo sad jebiga da se isprati imao sam kazinsa plus umesto tiga al neka uzima se sad pa da se udari posle mozdabi zavrse pre ove trece xd

https://i.imgur.com/EAUqJgs.png

Dokle vise bre ovo ovako jebemu kru?

Prepisao onaj Somijev tiket izbacio nemce fudbal i ubacim srudera. Pa ne moze da ga jebes u guzicu

Zao mi malog crnca. Gotivna glavica pre svega

Hahahaha svemir je u normali opet, armin je opet armin xdd sroder 3-19 i kad je konacno krenuo eto povrede niotkuda haha plus buker masi dva lagana zicera i 2 bacanja i ostaje u minusu i to na 14 a granica 14,5 hahaha ma ajde

Zao mi malog crnca. Gotivna glavica pre svega

Bas je negotivna glava koja stalno ima procemat suta max 50 posto i da ne pricamo o tome sto npr nemacka sa njim na terenu ima oko -14 nego ga stavljam plus jer se ne libi da opali 45 puta plus 10 bacanja. Jadna atlanta sa njim belinelijem i dilejnijem

Ciganstura glupa al brat tauns prca vcrs na odo na spvanje mislio sam da mogu sa izdrim al jbg spavao sam ova dva dana po 3h samo ln svima pa da vidimo

Bas je negotivna glava koja stalno ima procemat suta max 50 posto i da ne pricamo o tome sto npr nemacka sa njim na terenu ima oko -14 nego ga stavljam plus jer se ne libi da opali 45 puta plus 10 bacanja. Jadna atlanta sa njim belinelijem i dilejnijem

Pa bas zbog toga sto se ne libi da siluje uvek mi je gotivan. Od njega mozes da ocekujes plus do zadnje sekunde jer lik forsira max. Dodatno sam ga zgotivio pre par meseci kad je zaboravio 20 soma evra u autobusu koje je poneo da izvede saigrace na veceru. Pa brat mali.

Tauns je ocigledno pablik bet, iskulirao sam ga veceras

Gde si kosmajac nema te

Pijan sam masiwjwm slova

Sinoć u klabingu nalećem na sestru od strica i ona da se pozdravi ljubi me usta na blic al duže onako zadržava da akcentuje poljubac ja ne znam šta je ovo

Haha majku joj... Ludi srbijantzi :D