Prijava

Pa aj da krije mesto uplate ako je neki veliki dobitak da ga neko ne izbroji ali zašto ulog/isplatu

Mora da je siromasan jbg

helsing
Ako prodje tiket, taman placamo deci knjige za skolu

Da li je ovo istina onda?

Pa jeste, nzm koliko mogu biti knjige za skolu mozda 50e

Prosle godine, komplet knjiga za 7. razred kostao je skoro 14k, rodjeni.. Jeftinije da se dete drogira, nego u skolu da ga saljes

ahhahaha ne isplati se imati decu

Isplati se, ako si ganfer, onda imas pun kurac socijale, decijih dodataka i ostalih kuraca, plus prosis, plus jos mnogo sto sta imas dzabe.. pa ti vidi kako ces sledeci put da se izjasnis na popisu stanovnistva :D

волео бих да је ова тема реална кладионица па да могу као човек да се попичкарам и најебем се мајке некоме ето

шта вас бре боли курац и да је 20 динара уплата посрао вам се у уста редом овим принтовима јебем вам сто мајки и кад сте запосели најјачу тему на сајту, дебили чекаоничарски

част изузецима (ово је исто као педерски смајли отприлике, сад свако може да мисли да је изузетак)

човек гађа фине тикете, ово ваше јајарење са аргентина даје један гол и сл. је за шамарање, или тикет 10 утакмица уплата више од 200 динара, ма да бре доћи ће све

Kontam da bi nam jebao mater kao onomad Maestru haha

Po meni bolje staviti 10k na hrvatsku kec nego 1k na 1-1 & 3+ ali jbg to sam samo ja. I pani eventualno.

tunis engleska 2
belgija 1-1

1 na švedsku, belgija daje 4+ golova, engleska 2+
ajmo

шта вас бре боли курац и да је 20 динара уплата посрао вам се у уста редом овим принтовима јебем вам сто мајки и кад сте запосели најјачу тему на сајту, дебили чекаоничарски

ovo

Coa vitez sirotinju brani da li je 20 din tiket ili kuponi za espreso nije važno e naduvaš mi jaja pičko baletanska

Deky_aod svezana vode
svezana vode da ga objese