Prijava

youtube.com/watch?v=O_DnyvNg-Vg

Ko je rekao da neće više da se kladi i uhvatio danas sve engleze xpp ja sam sad ću da im vratim tri puta više

Vilijams 15.5 +
Gudaitis 13.5 +
Brajant 12.5 +
Kampaco asistencije 4.5 +
Vilbekin asistencije 3.5 +
Đedović asistencije 2.5 +
Moerman skokovi 5.5 +
Micov skokovi 4.5 +
Miki skokovi 4.5 +

Idemo dalje
Žalgiris - Cska 166.5 -
Pao H2 7.5
Fener 1 i 78.5 pp -
Datome 9.5 +
Singlton skokovi 3.5 +
De Kolo 15.5 +

Dajte nba za veceras

Hm ne znam da li je ili nije red da zaključam danas i sutra ovu temu, bogohulna li je?

Iš baksuze. Ko dobije danas i sjutra, dobijaće čitave godine

Ja zbog ovih koji neće dobiti danas i sutra:)

Bog neka ti podari zdravlja

Aj da malo osvezimo temu:

West Ham-Arsenal
2&3+ 2.65

Arsenal ako ima nameru da ostane u top 4, mora da izdominira nad slabijim timovima, jer u top 6 moraju da se guze, pogotov sa ovakvom formom i igrom. Odbrana je povredjena u arsenalu, tako da me ne bi cudilo i 2&4+ 3.90. Trebalo bi da lete golovi na obe strane.

Statistika:
West Ham domacin: 11/4-2-5
Arsenal gost:10/4-3-3
Arsenal na 65% utakmica igra preko 2.5
West Ham je u poslednja 3 meca primio vise od 2 gola
U poslednjih 5/6 medjusobnih utakmica je bilo preko 2.5

Sad ne znam, zasto daju jacu kvotu(2.05) na Arsenal, koja je zackoljica. Pa reko da proverim kod iskusnijih ljudi :)
Ne znam, mozda je pametnije gg3+(1.73), kao neka sigurica :D

ma kec vest hem ili mozda pametnije 1x(1.80) kao neka sigurica :D mada najpametnije je izbeci to ako je ikako moguce

ja cu keca na whu. inace,za arnautovica dobili ponudu 35 miliona iz kine.ovaj hoce da ide,a ovi mu ne daju.posto je arnaut kao tinejdzerka u glavi postoji mogucnost da ako izadje na teren pocne da napucava lopte ka svom golu iz besa.mnogo zavisi njihova igra od njega jer svi napadi idu na njega.u sledecem klubu,a da nije neki gvndgzun ce se raspasti jer nece biti vodja.mozda nije bas pametno cist kec.ili uopste da nece izgubiti.

пустили сте тему да умре
сакраменто 2
ејтон 15,5 +

Ј.Гист 3.5 Скокови +

Po svemu sudeći me je lajpcig dortmund oborilo za 150k, dabogda bankrotirali majku vam jebem mrtvu retardiranu <3