Prijava

Danas Lion da da gol i neće i penal promaši pa jebem ti mater u pičku ja više

odigrao sam 7 manjih kvota fikseva, 6 pogodim, promašim 2p2+ junajted-liver. Jebem ti el classico

A kastl 2 stative i neke šanse haos i 0:0 poluvreme, počelo drugo 46 min gol
Alo druže

Srecna slava Nikolase!

Udace se suze moje
Kumovace njima tvoje :(

celsi totenhem x.iz prostog razloga sto totenhem nema nijedan x ove sezone,a 28 kola je danas.
sautempton fulam 2.fulamu je ovo verovatno poslednji voz,a sutemton je sranje ekipa i postali su ogavni ko aston vila dok je bila u premijer ligi.100 godina ispadaju,a nikako da ispadnu.
arsenalu i mancu najvise odgovara sto igraju celzi i totenehem, pa kapiram da ce upreti da pobede vise nego obicno.bice sa golovima.
mozda i votford izdrzi x poluvreme. liverpul x-1 ili 1 i gg.dobar je votford,ali ovi su prejaki.

биће гг4+ на фуламовом мечу

a el klasiko, oćel tu bar gg3+

ukombinovo sam ovo na 2 tiketa.dodavao sam jos neka sranja.koliko pogadjam da sam sebi ne verujem.

биће сиг ту ћу ставити прво пол гг или гг4+

a bas su sitnu kvotu dali na gg 3+

e ljudi moji, sinoć puknem na jednoj utalmici za milion dinara, a igrao sam tačne rezultate
4 tačna, i jednu promašim.
utešnih 1000 din sam dobio ololo
uskoro na ludi tiket mozzart
(ovoga puta se ne šalim)
jbg

небеске сузе падајте где год да пође жајк и псу што лута предграђем боља је судбина боља је судбинааа

jel se neko jebavao sa onom forom sto pustis bota na razlicite betting sajtove da trazi kvote koje se razlikuju, pa kad se nadje razlika da moze da se uzme par % ako se kladis na obe strane na razlicite sajtove uplati?
mislim da je legalno, mada pitanje je kolko brzo te banuju da ne mozes vise da se kladis nigde.

треба код да се напише али да заокружује бројеве (типа ако је 23,7 да бот заокружи на 24) да им треба више времена да провале

и впн наравно