Prijava

борусиа д. - волфзбург 1-1 и 3+
фортуна д. - борусиа м. 2
цзв - мачва побједа цзв без примљеног гола
сампдориа - милан гг 3+
марсеј - анже марсеј добија са хендикепом 0:1
фрајбург - бајерн 2-2 и 4+
барселона - еспањол 1-1 и 3+
кристал палас - хадерсфилд 1
лајпциг - херта 1

ја сам ставио све у фиксу а може да се пробере из овога понешто

ахахах фазон ништа није прошло проклета је ова тема

retko igram 0-2 utakmice,ali sam danas igrao napredak partizan.morao sam.kvota 3.40 bila.
pogodim jos nant li 2 i 3 +. user teski.5 suteva u gol na tekmi i svi bili gol.kvota 5. gubio lil 2:0.
sastavicu za veceras ovo
inter lacio golovi.jos cu da vidim koliko.
vatserlo birsot x.i jos nesto cu naci.

u maxbetu 1.9 kvota na juve.koliko god da su vec osvojili titulu,mislim da bi trebalo da dobiju kaljari.na barsu 1.65.
kao gosti igraju jedni i drugi.
juve i 3+ 3.25
barsa i 3+ 2.2

2 prelaza.
manc iz x-2
atletiko x-1
a mozda najrealnije na manc,atletiko,juve i barsu.samo fiksevi.bude kvota 9,32

Cekam totenhem 0:0 za 16k i sutne onaj son prebedno i ovom prodje kroz ruke...

......

bukvalno je tekma trebala da bude zavrsena 0:0.ono sto si imao srece kod penala se desilo kasnije.
danas iznadjenja.
ajax 1 i 3+ 5.8
barsa 2 i 3+ 3.05
doduse, najrealnije je da budu obe x.

Odigram 4 jake tekme kvota 20, uplata 500din isplata 10k. Krenem ka kladionici i u kolima razmišljam da uplatim crvenu.

Na kraju ne odigram fikseve nego poluvreme ili kraj 1. Pošto je malo manja kvota dodam Udineze da pojačam..

Udineze 1:1 ostalo prošlo.

U stvari nije sve, čekao bih Rad. Nadam se da će da izgubi da se ne nerviram.

Gle Zvezdu jbt, vodili 0:2 a sad 3:2. Lolo

fulam i kardif su od 14 odigranih tekmi 13 zavrsili gg.jebemliga sad.gg je 1.6. gg klot ili gg sa kardifom u kombinaciji ili 3+, 4+...
frankfurt 1 i 3+.nisu igrali puno ovih dana tako da bi trebali doci.herti ne treba ni za sta i gube redovno u gostima.
stutgart mehengladbah 3+.stutgart od svih prima golove,a ponekad i oni daju neki.neka kombinacija sa kolovima.

gg 4+ na to je 2,2.obzirom da je barsa,kapiram da je ok kvota.
inter juve 3 + 2.2 bas jaka kvota.mozda u se u poslednje vreme ne ubijaju od golova,ali obe ekipe jedna drugoj mogu uvaljati 3 komada.realnije juve,naravno.a da ne pricamo o najcescem rezultatu 2:1 ili 1:2.da se ne uplicem jos vise.poenta je da je kvota poklon.sto opet ne znaci da nece biti 0:0 :)

Iskombinovao ovo 5 tekmi na mocartu kvota 14,7. Gledam malo mi nesto,odem na balkan bet isti tiket kvota 23,7.

Mocart najgora kladza na svetu sig sig

Da l je tolika razlika sve im jebem.

2.05 tamo 2.30, 1,58 tamo 1.8 Nakupi se

Tilmo šta se čudiš, jaja u Niš se pokvare za 2 dana dok severnije bar 5 puta mogu duže da stoje XD

bukvalno je izmedju mocarta i maksbeta razlika 25-30 posto u kvotama u korist maksbeta.
ja sam skroman.neka nas sve usere neki tiket danas.ne racunam one povrate.ukombinovao sam i ja ove tekme,ali nisu sve na istom tiketu.malo sam sarao jer se ne igraju u istim terminima,a tako subotom i nedeljom igram tikete.

Aj stavi te tikete da prepišem. Nemam poverenja u sebe.

Osim ako se ne plasis malera teme.