Prijava

Mrtav si čovek sanitarni, muerto!

Sad će da se raspucaju u drugom. Xd

ne verujem.
nije da ubivam kladzu kada ne okacim ovde,ali nije bas ni da jebeni mrtvi frankfurt i bosanceros jovic i druzina ne mogu da pobede hertu kojoj nista ne treba.da ne pricam o pajserima fulamu i kardifu koji uvek igraju gg ali sada nece.
ne kacim vise nista.pojma nemam.a i ova tema kao da je zla.
naravoucenije je da treba izbeci timove gde golovi zavise od nasih.

Kladionica je to, da dolazi sve kako treba mi bi bili milioneri.

ma jasno sve.malo sala malo zbilja
u svakom slucaju jebem im seme i pleme ;)

nije da ubivam kladzu kada ne okacim ovde,ali nije bas ni da jebeni mrtvi frankfurt i bosanceros jovic i druzina ne mogu da pobede hertu kojoj nista ne treba

Sta ti mislis da je Nemacka radnik iz surdulice koji ce pustiti dinamo vranje jer mu ne treba?
Svaka mafija na svetu, kockarska, politicari itd mogu samo da pozele ovakav narod.

Mlatoni PVT

Sifra crveno ponavljam sifra crveno

bukvalno nigde to nije napisano,ali si ti dosao do tog zakljucka.imam neki utisak da lovis ljude i da uvek zavrsavas svoje pogresno tumacenje "ovakav narod bi svi pozeleli".sto valjda implicira da su oni koje navatas glupi,a ti prosvetljujes.
tema je banalna.kladionica.niko tu nesto preterano ne moze da utice,niti neko misli da se namesta kao i ovde(cak ni za to ovde nema niko dokaz),ali se pise o tome kao neko slobodno tumacenje.ako nista drugo verovanje je bilo da ce igraci frankfurta biti motivisaniji na svom terenu od herte kojoj nista ne treba.ili sam nerealno bio nalozoen da ce ih pregaziti jer mi je to bilo na tiketu.nebitna stvar.kao,npr ti kada drkas na partizan.e,sve gazimo,pusi ga covicu. uostalom,tema je kladionica i spika je kao da pricamo sta ce tramp i putin sutra da urade.kao mi znamo to.ustvari,seremo jer to ljudi rade.

ma dobro.nisam ja to primio k srcu.

Papet imate osobnu poruku

I mene franfurt bacio za 40-50k imao sam neki trodnevni tiket sastavljao u dva ujutru pa nisam ni izvalio kad se sta igra

sjajni bili predlozi juce.sve na golove,a ono sve 0-2. :D
danas je dan za zgoditak.

Dobro me podseti, sastavio sam brzi tiket i zabiravio da odem do kladionice.