Prijava

Sta je fora sa seviljom zasto kvota konstantno skace ko jarac?

Arsenal dobio crveni. Mrzim kad padam na prvu ukurac.

ako ce ti biti lakse,lester ih je ubija i pre crvenog.malo sam pogledao.i jos satistika kaze da ih lester gazi.moram malo da odmorim od fudbala.gledao sam valensiju i eibar sat vremena.umalo nisam umro od dosade,pa mi se sada vise nista ne gleda.

Debili, fali im pobeda za Lš oni debili gube treću za redom. Nek ispadnu mamu im jebem.

https://www.dodaj.rs/images/BalkanBetdobitak.jpg

iz zezanja odigrao, i ušlo, a ovi iscepani tiketi nisu moji olololo
Jedan odigran, ali vredan.

Dođeš jednom u tri meeeca sa okačiš dobitni tiket sa kvotom 4. Ajde mrš u pičku materinu.

očigledno da dobro ne pratiš ovu temu, s obzirom da lupaš gluposti
malo pročešljaj , pa ćeš shvatiti
sve najbolje!

Omogućio Kajzen da se pročešljaju postovi po temama, ti si debilko koji je u 4 meseca ostavio jedan predlog i 3 dobitna tiketa uz masu gde si pao i plačeš.

Znači mrš u kurac!

Molim se za tebe, da ti Bog oprosti kako se izražavaš.

Ipak sam bio u pravu, a?

kako su skurcali oni rezultati jebeni.padne gol.super,tu mi i treba.posle 30 sekundi.e jebi ga,zajebali smo se.nije.svaki peti je greska.
koje je smece ovaj totinhem,nece ni igrati ls sledece sezone.

Ko ima gg na totenhem-ja

ko ima dvojku...ja
puko sam na rajo valjekano vec.odigram 0-2.lepa kvota bila.u svakom slucaju totinhem=merde

Odem u kladiinicu da uplatim tikete, na pultu stoji papir sto je neko igrao pa ostao tu. Ja dam da mi uplati i taj tiket.

Sve moje tikete padnem, taj prodje.

Sad nigde ne mogu da nadjem tiket. A isao sam u kafanu posle kladze i napio se ko stoka. Garant mi je negde ispao.

Sve sam izvrnuo i stan i auto, nema ga nigde. Jedini ako mi je ostao u kafani pa konobar da mi vrati.

Cilmo, totalno ti je nezanimljiva spika generalno, vrti se oko tvog nekog mikrosveta, komsiluka i nezanimljivih dogadjaja koji ustvari nisu dogadjaji

U pravu si. Ajde da krivimo Vučič za sve lol