Prijava

БОМБАШЕВУ ЖЕНУ ЈЕБЕМО НА СМЕНУ

Ako niko ne naplati tiket 21 dan. Isplaćuju mi tiket. Mocart korektan skroz.

Kladite se kod Mocarta.

Misljenje o perverzija tips?

Ako nemas bar 2000 evra banke nemoj ni da gledas. Momci daju kvote 1.2, i profitiraju mesecno mozda 5 unita. Neces ni osetiti zaradu, drugar sa 500e napravio 100 kod njih za mesec dana. Mozda je pametnije otici kod Iggy-ja ili mocnih

Iggy govnarcina trazi 200e i 25% od dobitka. Ali kad bi se iscipilo vise nas i podvaljivalo mu kao da jedan igra mozda bi ga prejebali

Maestro, odi kod mene.. Davacu ti free tipove, mani se tog prodavača magle, čovek gađa kvote 1.10-1.25, to možeš i sam, bez da daješ 30e nabeđenom kompleksašu..
Vodim 3 od 5 najjačih tipsterskih stranica kad je NBA u pitanju na FBu.. mani se idiota

Radim sa NBA Gurom, jedan od osnivača World of NBA Veteransa, od nedavno, funkcije administratora obavljam i na Denver Nuggets Betu..
Od iduće sezone šou pravim sa Nagetsima, biće svega, od hokeja preko fudbala do info. mečeva..

samo piši kad budeš hteo da igraš

nba tips kao deca igrali smo

Džankee došao sa duplog da baca dojave

Lik teska jajara ako trazi 25%. Mozda pametno prijaviti banku 400e, msm da je to minimu. I onda igrati normalne tikete za 150e + tikete od 20e, ako trazi kao dokaz. Kad zaradis 300e, das mu 200 i evo ti jos 25e za 25% kotijebemater

haha te pedercine sto tipuju niti znaju sta je roi, niti znaju sta je edge, niti znaju sta je varianca niti znaju sta je kelly criterion a hoce 20%

DOJAVA.

Neki turci na A-Galatasaraj. Iz 1 u 2.

Kvota 33 kod Mocarta koji ce biti jeban.

Turski kup baj d vej.

Zahvalite mi kasnije, novčano..

Oce to tako finale kupa da se namesti