Prijava

U jednoj afričkoj kladionici malopre uplaćeno 4 hiljade eura na taj tip.

Tako da nije dojava, nego na osnovu te uplate smo došli do zaključka.

Greota da se ne proba.

Edit: Denver tips je.

A kako ste dosli do te informacije

U jednoj uređenoj zemlji su našem gastabajteru poverili da vodi taj ozbiljan posao i prati velike uplate i prati potencijalne nameštaljke. Kladža ozbiljna na globalnom nivou.

On prati i javlja drugarima u serbia da uplaćuju.

7/10 imaju neku prodju te dojave.

Cenim da je ova u te 3 gubitne al što da se ne proba jelte.

Ma nema ništa od toga, al morao sam da probam. Xd

Inače taj ne javlja meni nego nekom liku koga znam, malopre ga sreo žuri u kladionicu pa mi rekao.

Eto, ako su lagali mene ja lažem vas.

ovde jedino uliva poverenje to sto su turci u pitanju.kod njih je to kao dobar dan.
dojave nema ni berluskoni,sema ko on sam ne namesti.uvek je spika da je drugar od drugara dobar sa platinijem,pa mu ovaj rekao.
ne kazem,neka dodje.

Ma neam pojma. Definitivno se utakmice nameštaju i da se uzima lova. I ovo praćenje uplata po svetu mi je delovalo kao ok način da provališ ako se nešto mućka.

Ali kažem, to mi je rekao lik i ja samo prenosim šta mi je on rekao.

A da se namesti finale turskog kupa, teško.

A eto, čuo sam da ima i organizovanih klanova koji jure razlike u kvotama po kladionicama. Pa kao krenu namerno da uplaćuju neke malo veće svote da kladionice obore ili povećaju neke kvote.

Al sve je to rekla kazala naravno.

kladionicarska meka crna gora.dve su 7+,a jedan od tih i iz prelaza 2-1.
ko je jednom gledao cg ligu zna da je teska namestaljka i kada dodje na utakmici 2+.

Hoce ispratiti ko od vas ovo tilmovo?

Ja sam prvi uplatio samo 500 din da mi ne bude krivo.

Kaki prelaz 1-2 u finalu nekog takmičenja, nema ništa od toga.

Uplatio sam ja.
Kad pročitam dojava žigne me nešto.
Na Žajkovu jebenu dojavu sam uplatio 5 k

Mada mogao bih da iscimam tog lika da mi javlja sve što njemu javi taj lik. Ne mora se uplaćuje, samo da vidim da l baroniše.

Ahhahah boh majke mi sad sam hteo da te zovem da vidim sta ti mislis. Ispratio sam i ja jbg kad sam kockar mrtvi

Ništa ne košta. Al kad galatasaraj odradi ovo večeras 2-2 i sigurnu pobedu, neću više ni da razmišljam u tom pravcu.

Mada, zaigrala su mi mudanca dok mi je pričao kako prolaze te dojave koje mu šalje taj lik.