Кладионица

  1. Спремајте се за петак

  2. Вукајлијашки тикет, бему матер.

  3. A toooo, ja mislio neke biće nekih dojava po kvoti 25....

  4. Мртва тема !?

  5. Milan - Totenhem
    Valensija - Salke
    Roma - Sahtjor
    Asenal - Barselona

    ?

  6. Milan - Totenhem 1x
    Valensija - Salke 1x
    Roma - Sahtjor x2
    Asenal - Barselona x2
    ___________________
    kvota 2.34

    mećem cvanciku.

    A suludo

    1-x
    x-x
    2-x
    2-x
    ________________
    kvota 10 iljada i nešto sitno...

    Mećem cenera.

  7. Ne bih ja tako lako otpisivao Salke.
    Sastavicu par sitnih tiketa.

  8. milan 1
    roma x
    valensija x
    arsenal 2+
    siti 2

    ukupno
    38,5

  9. Сити је много сумњив.

  10. Siti je karina, metni x2.

  11. Koliko je tačno da Bejl neće igrati zbog povrede?

    I Milan je desetkovan:
    Bonera
    Inzagi
    Ambrozini
    Pirlo
    Abate
    Zambrota
    Boateng

    I još pa njih....

    Totnemu fale i Modrić (ne znam da li je igrao sad za vikend), Fan der Fart sigurno nije, sad i Bejl....

  12. Milan 1 navijacki
    Barsa 2, verujem da ce ih ugaziti.
    Roma X, osim ako Vucinic ne poludi pa da 2 gola.
    Za sad je kvota 10,4
    Za Valensiju cu jos razmisliti.

    Siti ima dosta povredjenih igraca, izbacujem.

  13. Evo i ja da metnem svoje misljenje...Ne postoji sansa,da me jebu 3 crnca i 2 Kineza,da odigram Milan na 1.60(smanjili bar u Meridianu)...a i mrzim ih,tako da ja mecem 2-3 gola. :) Valencia-Salke mecem X,sta koji kurac 1.7 na Valensiju,pa nije Salke boranija,samo navlace ljude...Roma je mrtva ekipa i bice uvek,na kom god mestu igrala,tako da stavljam GG.A Arsenal i Barsu u inat svima 0-2..

  14. Само ћу подсетити на свој бет од 50 јевреја мало пре нове године. Росонери на квоту 30 освајају ЛШ. Само да и даље имају среће са жребом, а ове ретарде ће да избаце на кеца. Бранићу, наравно око полуфинала...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.