Кладионица

  1. Ma to su price za malu decu,ljudi 20 godina treniraju,nema sta tu da on ne moze da istrci 70-80 minuta,a nisu lomili nogu pa da im ta povreda smeta...Nebitno,svako ima svoje misljenje,moje je da se ne igra na ove u tolikoj meri i iz 1-1,itd...Ako gresim,puci cu kes,sta da se radi. :)

  2. Ма Милан је Милан, Тотенхем је Тотенхем...

    Калчо је Калчо.

  3. BAŠ. Milan je Milan.

    I ovi su roviti, nema šta.

  4. Јеби га, не можеш поредити Милан и Тотенхем.

  5. Калчо је Калчо.

    ???S?@!?@?!?!???? Kalco je trenutno van top5 liga na svetu,a Premier liga je ubedljivo ispred svih. Jedan Fulam prosle sezone igra finale kupa Uefa...Pa znas kad bi Cezena mogla da se domogne Evrope!? Ne mesajte babe i zabe,moze Milan da bude Milan koliko hoce,kad je Totenhemov igracki kadar za nijansu slabiji MOZDA od ekipe Milana...Imaju para,imaju igrace i dobar skauting,ali imaju problem jer igraju u Ligi gde jedan Wolves dobije Mancester...

  6. Kalco je trenutno van top5 liga na svetu

    Претера га.

  7. Ako pratis fudbal,onda mozes da samo da se slozis sa mnom.Uostalom,jedan Lech je u 2 utakmice nadigrao Juventus,to ti je dovoljan pokazatelj.

  8. Какав црни Јувентус, то није толко јака екипа...

    Него, 5 најбољих лига, наведи...

  9. Dzanki dete,nemoj biti bukvalista...Italijanska liga koja je nekada bila izuzetno jaka,sad je spala na najnize grane,muka ti je da je gledas.Sve jace lige su ispred njih,tako da eto,MOZDA zauzimaju peto mesto,ali mozda! Izvini sine,taj Juventus je najtrofejniji italijanski tim,sa velikom tradicijom,koji je drao Reala kad je hteo na Bernabeu...

  10. Слажем се, ал' ајде нек буде да су Премиер лига и Примера јаче од Калча...

    Не знам како може глупа Бундеслига да присмрди Калчу

  11. Da, Inter inače nije osvojio ništa zadnjih par godina, Milan je karina već godinama a Roma nije za respektovanje....

  12. E jebi ga, da se i ja malo uključim. Što se mene tiče, Milan je večeras u prednostim, prvenstveno zbog ogromnog iskustva koje poseduju igrači, što je u ovim utakmicama vrlo važno. Mislim da bi ovde moglo da dođe pp1. Valensija 1 zbog domaćeg terena, Arsenal-Barca moglo bi da uleti gg, ako ne i gg3+, a Roma isto gg, a možda i ppx

  13. Ја мислим да је Валенсија Х

  14. Možda ti je sigurnije da staviš Valensiju ppx, ali kako oš :D

  15. Milan 1-1
    Valensija x-x
    Notingem Kaunti DP1
    Birmingem 0-2

    stavio 50, cekam 3000

    Milan 1-1
    Bury 1-X
    Dunfermline X-X
    Stevenage X

    stavio 50, cekam 30 000

    milan x
    val 1
    ars 0-2
    roma 2

    stavio 50, cekam 2500

    milan 1
    arsenal 2
    roma x
    valensija x

    stavio 100, cekam 3700

    milan 1-x
    val x-x
    ars 2-x
    roma 2-x

    stavio 50, cekam 500 000 lolo

    pomoz bog junaci

  16. Нек дође мој тикет, да узммео и ја и ти по 30 сома...

    хаха

    ај срећно Миланезе

  17. Da, Inter inače nije osvojio ništa zadnjih par godina, Milan je karina već godinama a Roma nije za respektovanje....

    Inter je osvojio zahvaljujuci Murinju,koji je svoje suparnike razbio takticki,gde mu je Eto igrao beka!I jebem ti ja tu ligu,gde Inter dominira 5 godina! Ja,koji Inter obozavam vec 10 godina,ti to kazem,jer znam sta su radili pre Murinja,ispadali od polu ekipa i gubili od Kjeva i ostalih...Otisao Murinjo,evo pogledaj im sada igru,place mi se kad gledam sampiona Evrope i sveta. Da,Roma je bas za respektovanje,pogotovo kad primi 7 na Old Trafordu! Skrecem sa teme konstantno,ali ne mogu da ne odgovorim.Izvinjavam se zbog spema,jbg...

  18. Арис Манчестер Сити 0:0

    Као што сам рекао...

  19. Evo i ja da se ukljucim..

    Sto se LS tice:
    Milan 1 (totenhem bez bejla nije totenhem)
    Valencia 1 (ali jako gusta,eventualno 1:0,ne ocekujem neku goleadu)
    Arsenal 2 (cist predosecaj da ce barca da ih zgazi)
    Roma X2 (verujem da ce i 2 da dodje,al i na duplu sansu je solidna kvota,sahtjor zna sta hoce,roma veze nema)

    A za veceras bih izdvojio:
    Lirs - Mehelen 1
    Kardif - Barnli 1
    Danfermlajn - Falkirk 1
    Northempton - Morekambe 1
    Gejtshed - Hejs 1

    Toliko od mene za sad,poz i srecno ;)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.