Кладионица

  1. Има Манчестер све да вас сјебе данас.

  2. Odigrah 4 singla za izbore....ostavicu veceras lolo da mi ne izmalerisete...a sad da se ide na glasanje, i da...da se stavi neka kinta na Federera! @2.25 u Mozzartu!

  3. Igro si na Vulina prizaj?

  4. igrao sam 2 tiketa stranke + i -, a druga 2 tiketa hendikepi izmedju stranaka :)) hteo sam i dosta je bilo manje od 1,80 valjda al se predomislih :D

  5. sto volim ove golove u poslednjim sekundama
    sta radi twente

  6. Zanimljivo, oba današnja favorita Indian Wellsa izgubili su od današnjih protivnika u posljednjih mjesec dana.

  7. Pa kad okacis jedan te isti 2x , mislim da ako padne jedan, pada i drugi :)

  8. Хаха, тек сад видех. :)

  9. biće ku*ac, pa možda bude dvojka, ali pazi nisu odavno odigrali nerešeno, pa red bi bio...

    Bilo :)

  10. Neka Obradović i Fenerbahče pojedu govno, kakav mi tiket oboriše pičketine.

  11. Jebo im pas mater!

  12. biće ku*ac, pa možda bude dvojka, ali pazi nisu odavno odigrali nerešeno, pa red bi bio...
    Bilo :)

    Da.
    katastrofa sam ovaj vikend,ali veče još nije završeno,pa ne predajem se tako lako

  13. Ostao mi jedan tiket u životu, čekam Majami, Fiorentinu, Sevilju i Đenovu 1x ! :)
    Pogodio Arsenal x2, Zrinjski i Široki Brijeg. Kvota 22,7, na 5 KM dobitak 114.

  14. Uh Šalabajzeru, da ako puknu više ova govna iz Torina...

  15. svidja mi se kako sam danas prosao

    na jedan mi proslo

    arsenal - 2-2
    liverpul 2-2
    na sto kinti, uzeo 2100

    na drugi

    arsenal 2
    liverpul 2
    bazel 1
    partizan 2
    twente gg3+

    2500 na sto dinara

    na valensiju sam ubedjen da ce biti dosta golova
    odigrao sam sledece

    Newlles - racin - 1
    Boca juniors - argentinos -1
    fiorentina - chievo - 1
    djenova - juva - 2
    psg 1-1
    sosijedad 3+ (ovo je sto posto sigurno, a moguce je i vise golova)

    Psg - st- etien - 2-2

    ovo sam na 50 dinara probao, kvota 17,a psg je dobio dosta tekmi jebo ga, mora kiknsuti, + st.etien nije los.

    Sporting - porto - 1
    djenvova - juve - poluvreme x (to mi je ovaj lik sto radi pogresno ukucao, stavio sam poluvreme 2, al me mrzelo da ga cimam. A i lik je ovako malo degen, niko iz kraja ne prica sa njim, ono, budala totalna.
    Psg - gg3+
    valensija gg3+

  16. Uplatih na Federera.

  17. Uh Šalabajzeru, da ako puknu više ova govna iz Torina...

    Jebi ga, kontam da moraju i oni kiksati. Evo Sevilja gnječi 3-0.

    EDIT: Fiorentina vodi, Majami vodi, Đenova bez golova. IDEMO!!!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.